1 Mart Astroloji Gündemi

Koç:

Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir; aşık olabilir; spontan programlar yapabilirsiniz. Orijinal fikirler üretebileceğiniz bugünde heyecan ve adrenalin arttıracak aktivitelere katılabilirsiniz.

Boğa:

Evinizle ilgili her türlü değişim ve dekorasyon konularını ele almak için güzel bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili inovatif fikirler üretebilir; anın keyfini çıkarabilirsiniz. Neşeli bir gün olacak.

İkizler:

Keyifli ve güzel haberler alacağınız bir gün olacak. Arkadaşlarınızla ya da kardeşlerinizle ani bir kısa seyahate çıkabilir ya da sevdiğinizle uzak ve lüks bir tatil planlayabilirsiniz. 

Yengeç:

Kariyeriniz ile ilgili girişimci ve inovatif ruhunuz sizi finansal konularda daha cesur ve rahat davranmaya itebilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. 

Aslan:

Sevdiğinizle iletişimin ve romantizmin yoğun olacağı bugünde birlikte aniden uzak bir seyahate çıkmaya karar verebilir ya da ufkunuzu açacak sıra dışı uzak bir seyahat planlayabilirsiniz.

Başak:

Günlük hayatınız ile ilgili beklenmedik, sıra dışı bir değişikliğe gidebilirsiniz. Kendi başınıza daha yaratıcı olduğunuz bir gerçek. Tutkularınız için oldukça cesur olabilirsiniz.

Terazi:

Arkadaşlarınızla katılacağınız bir organizasyonda hayatınızın aşkı ile karşılaşabilir ya da mevcut ilişkinizde bir sürpriz ile aşkınızı canlandırabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.

Akrep:

Eviniz, kariyeriniz ve günlük rutininizi ilgilendiren konularda açık fikirli hatta sıra dışı kararlar alabileceğiniz bir gün olacak. Evinizde bahar öncesi renovasyon başlatabilirsiniz.

Yay:

Hayatınızda yeni bir eğitim, akademik çalışma ya da uzak kültürler ile ilgili ani bir karar alabilirsiniz. Bir sözleşme ile ilgili sürpriz ve olumlu bir haber alabilirsiniz. Maceracı ruhunuz ağır basıyor.

Oğlak:

Ailenizle ortak gelirlerinize yeni bir yorum getirmek için bir araya gelebilirsiniz. Beklenmedik bir yatırım için harekete geçebilir ya da ortak ev alım-satım kararları alabilirsiniz.

Kova:

Sevdiğinizle bir araya gelerek sohbet etmek ilişkinizde bir sonraki boyuta geçmenizi sağlayacak. Çıkacağınız kısa bir seyahat bekarsanız yeni bir ilişkinin tohumlarını atmanızı sağlayabilir.

Balık:

İşinizle ilgili yeni bir açılım sayesinde maddi durumunuzda olumlu gelişmeler yakalayabilirsiniz. Bugün evde kitap okuyarak keyif yapmak ve bu güzel gelişmenin tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem