10 Mart burç Yorumları

Koç: 
Zorlayıcı bir haftanın içinde kendinizi enerjik ve şanslı hissedeceğiniz bir gün olabilir. Sportif aktiviteler, sanatsal ve yaratıcı projeler ya da tiyatro vb sahne şovlarına katılabilir ya da romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa:
Kendinizi tanımak ve zihninizde yarattığınız yaratıcı projeleri hayata geçirmek için kendinizi motive hissedebilirsiniz. Aileniz, eviniz ya da emlak konuları ile ilgili konularda şanslı olabilirsiniz.

İkizler:
Kendinizi ve başkalarını geliştirebileceğiniz bir liderlik pozisyonu için ortaya atılmanız söz konusu olabilir. Hem kendinizi sahnede gösterebilir hem de iletişim yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili girişimlerde bulunmak için motive ve cesaretle attığınız adımların maddi anlamda getirisi yüksek olabilir. Maaş zammı istemek için bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Aslan:
Akademik, felsefi ya da ilahi konularda kendinizi geliştirmek; farklı kültürlerden ilham almak ve seyahat planlamak için harika bir gün. Kendinizi şanslı ve dinamik hissedebilirsiniz. 

Başak:
Bir girişiminizi geliştirmek için beklediğiniz gelir dışı kaynağı bulabilir ya da tanımadığınız birinin desteğini alabilirsiniz. Ayrıca ruhsal ve metafizik konular ile ilgili çalışmalar yapılabilir.

Terazi:
İkili ilişkilere karşı cesur ve atak yaklaşımınız sosyal çevrenizi genişletmenize olanak sağlayabilir. Katılacağınız sosyal organizasyonlarda yeni dostlar ve özel arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Akrep:
İşiniz ya da günlük rutininiz ile ilgili yapacağınız cesur değişiklikler, kariyerinizde ilerleme kaydetmenizi sağlayacak. Bu Fırsatı iyi değerlendirerek kendinizi göstermelisiniz.

Yay:
Yaratıcılığınızı olumlu yönde kullanarak ideallerinizi realize edebilirsiniz. Büyük düşünerek, risk alabileceğiniz bir gün olacak. Sezgilerinize güvenin. Sportif faaliyetler de keyif verebilir.

Oğlak:
Ailenizle ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarınızda gelişmeler ile ev ve emlak işlerinizde daha cesur davranarak risk alabilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili konularda sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. İkili ilişkilerde şansınızı ortaklıklar için sözleşmeleri ele almak ve adım atmak adına kullanabilirsiniz.

Balık:
Bugün sağlığınızla ilgili değer verdiğiniz konuları geliştirmek adına harekete geçebilirsiniz. Ayrıca işyerinizde bir liderlik pozisyonundan yüksek maddi getiri sağlayabilirsiniz.-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova