11 Mart burç Yorumları

Koç:
Altıncı hissinizin kuvvetli olacağı bugünde hayatınızda sürprizlere yer açmalısınız. Enerjinizi yaratıcı ve orijinal çalışmalar için kullanmanız; elektrik yüklü bir durum yaratmak yerine sportif aktivitelerle uğraşmanız faydalı olabilir.

Boğa:
İkili ilişkilerde yoğun duygular ve sezgiler içinde olacağınız bugünde beklenmedik sırların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bilinç altınızda sizi rahatsız edebilecek bu durumu lehinize çevirmelisiniz.

İkizler:
Çalışma ortamınızda krizler ile mücadele gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınız ile beklenmedik gerginlik ya da çatışmalar zorlayabilir; bu sebeple enerjinizi hareketli aktivitelere yönlendirmelisiniz.

Yengeç:
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olacağı bugünde kariyeriniz ile ilgili beklenmedik sürprizlere açık olun. Orijinal ve inovatif çözümlerin peşinden koşabilirsiniz. Tepkisel davranışlardan kaçının.

Aslan:
Aile ve ev ile ilgili yoğun duygular içinde olacağınız bugünde farklı ve sıra dışı felsefeler ile harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik uzak seyahatlere çıkabilir; sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak:
En derin duygularınızı ifade edebileceğiniz bugünde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutkuyla bağlı olduğunuz konular için şevkle çalışabilirsiniz. 

Terazi:
Finansal ve sahip olduğunuz değerlerde sezgilerinizin kuvvetli ve yoğun olacağı bir gün. İkili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Olumlu ve ılımlı olmaya çalışmalı, tepkilerinize dikkat etmelisiniz.

Akrep:
Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gün. Çalışma ortamınız ya da günlük rutininiz ile ilgili beklenmedik değişiklikler sizi şaşırtabilir. Sağlığınız için radikal değişiklikler yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Yay:
Bugün meditasyon, dua vb ile rahatlayabilirsiniz. Yaratıcılık potansiyelinizin sınırlarını zorlayabileceğiniz bugünde enerjinizi sportif aktivitelerle atmalısınız. Çocuklarla ilgili sürprizler yaşanabilir.

Oğlak:
Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gün olacak. Aileniz ya da eviniz ile ilgili beklenmedik değişiklikler sebebiyle tepkisel davranabilirsiniz. Değişimi olumlu kullanmaya çalışın.

Kova:
Bugün çıkacağınız kısa seyahatlerde beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İletişimde kendinizi savunmak konusunda kontrollü davranmalı ve radikal sayılabilecek uçlara kaçmamaya çalışmalısınız.

Balık:
İdeallerinize tutkuyla bağlı hissedebilirsiniz. Finansal konularda beklenmedik değişiklikler değerlerinizi ve güven duyduğunuz konuları derinden sarstığını hissetseniz de tepkileriniz konusunda dikkatli olmalısınız.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova