12 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyerinizde otorite figürleri ile güç savaşlarına girmekten ve tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız. Hayatınızda köklü değişime ayak uydurabilmek için sakin ve dingin olmalısınız.

Boğa:

İdealleriniz ve hayat felsefenizi kökten değişime sürükleyebilecek olayların ortasında  bulunabilirsiniz. Ruhsal olarak sıra dışı gerginliklerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir dönemdesiniz.

İkizler:

Sosyal çevrenizdeki beklenmedik değişiklikler ve agresif tavırlar derin konular ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi yerinden sarsabilir. Agresif tavırlar ile yaklaşanlara tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız.

Yengeç:

Kariyeriniz ile ilgili ani gelişmeler tansiyonu arttırabilir. Ortağınız ya da eşiniz ile ilişkilerinizde agresif tavırlar karşılıklı yıpranmaya yol açabilir. Güçlü kişilerden destek almaya çalışmanız faydalı olacaktır.

Aslan:

İş yerinizde ya da altınızda çalışanlarla karşılıklı ego savaşlarından uzak durmalısınız. Karşılıklı çatışma ile zararlı çıkmanız ve ideallerinizden uzaklaşmanız söz konusu olabilir.

Başak:

Yatırım ya da gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda ani kararlar almak ya da risk almak için uygun bir gün değil. Beklenmedik olaylar aşk hayatınız ve tutkularınız ile ilgili sınav hissi verebilir.

Terazi:

Emlak, ev ya da aile ile ilgili konularda eşiniz ya da ortağınızla olası çatışmalar ve ego çekişmelerinden uzak durmanızda fayda var. Beklenmedik gelişmeler karşılıklı agresyon yıpratıcı olabilir.

Akrep:

Sağlığınız, günlük yaşantınız ya da çalışma ortamınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebiyle gerginlikler yaşanabilir. Kardeşlerinizle hayatınızda ego çatışmaları söz konusu olabilir.

Yay:

Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla beklenmedik agresif çatışmalar yaşanabilir. Maddi konularda ego çatışmalarından kaçınarak köklü değişim gerektiren noktaya konsantre olmanız daha faydalı olur.

Oğlak:

Eviniz ve ailenizde agresif tavırlar sebebiyle ego çatışmalarına açık olabileceğiniz bugünde ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Aile büyükleri ve akrabalarla çıkmaza girmeniz söz konusu olabilir.

Kova:

İletişimde tepkisel ve cesur davranmak isteyebileceğiniz bugünde kısa seyahatler, sözleşme, anlaşma vb gibi konularda risk almak uygun olmayabilir. Kardeşlere karşı fedakarlık ağır gelebilir.

Balık:

Sosyal çevrenizden bir otorite figürü ile yaşayacağınız bir gerginlik sebebi ile finansal konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Risk almak ve tepkisel davranmaktan kaçınmalısınız.

 

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem