13 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:

Hayal dünyanızın geniş, ilham gerektiren konularda başarılı olacağınız bir süreç başlıyor. Önümüzdeki günlerde hayalleriniz ve ideallerinize ulaşmak için sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz.

Boğa:

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenize karşı düşünceli ve fedakar olabileceğiniz bir süreç başlıyor. Bu dönemde yardım kuruluşlarında beyin fırtınaları ya da söyleşilerde yer almak keyif verebilir.

İkizler:

Kariyeriniz ile ilgili hayallerinizin çok olacağı bir dönem başlıyor. İlham gücünüzden faydalanmalısınız. Kararsız kaldığınız konular olabilir ancak kendi fikirlerinizden fedakarlık etmemelisiniz.

Yengeç:

İdealler ve felsefi konularda düşüncelerinizin yoğunluk kazanacağı; zihninizin uluslararası konularda yoğunlaşacağı bir dönem olacak. Büyük resim peşinde günlük hayattan kopmamaya çalışmalısınız.

Aslan:

Rüyalarınızda yaşam, ölüm vb metafizik ve ruhsal konuları irdeleyebilirsiniz. Ortak gelirler ile ilgili konularda fedakar düşüncelerin sizi farklı bir pozisyona düşürmesine olanak vermeyin.

Başak:

İkili ilişkiler ile ilgili düşünceleriniz oldukça duygusal olabilir. Önümüzdeki günlerde eşiniz ve ortağınıza karşı fedakarca kararlar almak isteyebilirsiniz. Birlikte sanatsal aktivitelere katılmak keyif verecektir.

Terazi:

Çalışma ortamınızda ve sağlığınız ile ilgili konularda iletişimde karışıklıklar, belirsizlikler söz konusu olabilir. İlham gücünüzden yararlanarak yeni fikir çalışmalarında bulunmanız faydalı olacaktır.

Akrep:

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcı projelerde ilham gücünüzü ve zekanızı kullanabileceğiniz gibi çocuklarınız için fedakarlık yapmanız gereken bir dönem olabilir.

Yay:

Ev ya da emlak işleri ile ilgili kafanızın karışı olacağı bir süreç geçirebilirsiniz. Ailenize karşı düşüncelerinizde fedakarlık ön planda olacak. Büyüklerinizle kuvvetli duygusal bağlar kurabilirsiniz.

Oğlak:

Bir kalem bir de kağıt; duygularınızı dile getirmek için bundan daha güzel bir dönem olamaz. Ruhsal konularda çalışmak için güzel bir süreç başlıyor. Seminer ve kurslara katılmanız söz konusu olabilir.

Kova:

Önümüzdeki günlerde finansal konularda kafanız karışık olabilir ya da kararsız kalabilirsiniz. Fedakar duygu ve düşünceleriniz kendi güven alanınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. 

Balık:

Duygu ve düşüncelerinizi yansıtabileceğiniz, kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir süreç başlıyor. Kendi düşünceleriniz ile başkalarına ilham olabilir; fedakarlık ve yardım için fikirler bulabilirsiniz.

 

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem