15 Mart Burç Yorumları

Koç:
Toplumdaki statünüz ve kariyeriniz ile ilgili konularda stratejik ve sorumluluk bilinci ile yaklaşacağınız bir gün olacak.  Cesaretiniz ile kariyerinizi ilgilendiren otorite figürlerinin dikkatini çekebilirsiniz.

Boğa:
Medya ile ilgili çalışmalarınızda sorumluluklarınızın bilincinde, stratejik çalışmalar içinde olabilirsiniz. Güçlü kişilerden destek alabileceğiniz gibi hukuki konularda risk almaktan uzak durmalısınız.

İkizler:
Niyet ve istekleriniz konusunda sıra dışı ve radikal olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tepkisel davranışlarınız sebebiyle finansal konularda otorite figürleri ile zorlantılar yaşamanız söz konusu olabilir.

Yengeç:
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler konusunda sarf ettiğiniz çabaya rağmen tepkisel davranışlarınız güç savaşları yaşamanıza sebep olabilir. Gerginliklerden ve parlamalardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Aslan:
Uzak seyahatlerde sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Günlük rutin ve düzeninizi daha ciddi ve sorumluluklarınıza göre yönlendirmek isteyeceğiniz bugünde çatışmalardan kaçınmalısınız.

Başak:
Ortak gelirler ile ilgili tepkisel davranışlarınız çocuklarınız üzerindeki sorumluluklarınız sebebiyle güç savaşına dönüşebilir. Yaratıcı çalışmalara dört elle sarılarak çekişmelerden uzak durabilirsiniz.

Terazi:
Aile ve ev ile ilgili işlerde ciddiyet ve sorumluluk ile yaklaşıyorsunuz ancak ikili ilişkilerde tepkisel davranışlar işleri zorlaştırabilir. Aile büyükleri ile otorite çatışmalarına girebilirsiniz.

Akrep:
İş yeri ya da günlük işleriniz ile ilgili konularda tepkisel davranışlardan çekinmelisiniz. Sağlığınızda beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir. Kardeşlerle güç çekişmelerinden uzak durmalısınız.

Yay:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde tepkisel davranışlarla aşırı riskler alarak güç figürleri ile maddi gerginliklerden uzak durmalıyız. Aksine enerjinizi yaratıcı ve sportif aktivitelere yöneltebilirsiniz.

Oğlak:
Hayatı ve tüm konuları ciddiyetle ele alarak sorumluluk sahibi davrandığınızı düşünebilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda tepkisel davranışlar güç çekişmelerine dönüşebilir. Sakin olmalısınız.

Kova:
Tepkisel iletişim tarzınız sebebiyle problemler yaşamanız söz konusu olabilir. Zihninizin sıra dışı yaratıcılığını ortaya koymak için zihinsel aktivitelerde bulunmanız faydalı olacaktır.

Balık:
Sosyal organizasyonlarda ciddiyet ve sorumlulukla ele aldığınız projelerde güç sahibi olmak isteyebilirsiniz. Finansal konular ile ilgili cesur ve radikal bakış açınız işleri zorlaştırabilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem