16 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:

İdealleriniz ve hayat felsefeniz ile ilgili sorumluluklarınızla hayalleriniz arasında bulanıklık ve hatta çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkan bir bilgi hukuki bir konuyu bloke edebilir.

Boğa:

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili kendinizi baskı altında hissetmeniz hayaller ve arzularınız ile ilgili kafa karışıklığı yaşamanıza sebep olabilir. Arkadaşlar ile para alışverişi için uygun bir gün olmayabilir.

İkizler:

Kariyeriniz ile ilgili belirsizlikler ortaklıklar ve ikili ilişkilerde kısıtlanmalar, sınırlandırılmalara sebep olabilir. İlişkilerinizin gerektirdiği sorumlulukların bilincinde hareket etmelisiniz.

Yengeç:

Günlük ve iş yerinizdeki sorumlulukların uluslararası işler ya da hayat vizyonunuzu kısıtladığını, adeta sizi bloke ettiğini hissedebilirsiniz. Fikirleriniz sorumluluklarınız ile çatışıyor.

Aslan:

Gelir dışı kaynaklarda belirsizlikler sebebiyle eğlencenizin, hayattan aldığınız keyfin kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili sorumluluklar yatırımlarda kafanızı karıştırabilir. 

Başak:

Ailenize karşı ve evinizdeki sorumluluklarınız sebebiyle ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda hayal ettiklerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu konular hayallerinizi de sınırlandırabilir.

Terazi:

İş yerinizde beyin fırtınaları için oldukça uygun bir gün. Konuları sonlandıramama ve karar alamama sebebiyle önemli sözleşme ve anlaşmalarda gecikme ve engellerle karşılaşabilirsiniz.

Akrep:

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde finansal sorumluluklarınızın kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Hayattan keyif almak, farklı felsefelerden kişilerle fikir alışverişi yapmak isteyebilirsiniz.

Yay:

Eviniz, aileniz ve emlak işleri ile ilgili hayalleriniz var. Belirsizlikler sebebi ile kendinizi kısıtlanmış, sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Aile bireyleri ile iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Oğlak:

Zihninizde sorumluluklar sizi kısıtlıyor olabilir. İletişimde belirsizlikler, anlaşmazlıklar, engeller zorlayabilir. Önemli toplantı, yazışma ve görüşmeler için uygun bir gün olmayabilir.

Kova:

Finansal konularda hayalleriniz ve yaratıcı fikirleriniz var. Sosyal çevrenizde ya  da organizasyonlardaki görevleriniz bunları hayata geçirmenizi kısıtlayabilir, engelleyebilir ya da bloke edebilir.

Balık:

Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız ya da otorite figürlerinin kısıtlamaları sebebiyle kendinizi kısıtlanmış hissedebileceğiniz bir gün olacak.

 

 

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem