17 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Kariyer, toplumdaki yer ve kendinizi ortaya koyuşunuz ile ilgili ani ve Şaşırtıcı Olayların yer alabileceği bir gün. Ayrıca maddi konularda güven arayışında olacağınız bir üç hafta başlıyor.

Boğa:
Hukuki ve akademik konuların yanında idealler ile ilgili Kökten değişimleri Sürprizlerin tetikleyebileceği bir gün olacak. 11 Nisan'a kadar Kendinizi daha sevgi ve şefkat ile ortaya koyabilirsiniz.

İkizler:
Hayaller, arzular ve ümitleriniz ile ilgili ani olaylar gelir dışı kaynaklarınızda şok edici Kökten değişimlere yönelmenize sebep olabilir. Kendinize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir.

Yengeç:
Sosyal yaşantınız canlanmaya Başlıyor.   Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda ani bir Kökten  değişim, transformasyona gidebilirsiniz.

Aslan:
Sıra dışı idealleriniz ve radikal felsefeniz çalışma düzeninizde Köklü değişim tetikleyebilir. 11 Nisan'a kadar Kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir dönem başlıyor.

Başak:
Karmaşık ve gergin etkilerle maddi riskler almaktan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarda ani gelişmeler olabilir. Yabancı bağlantılar kuracağınız bir süreç Başlıyor. 

Terazi:
Ikili ilişkiler ve aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler bu dönemde Köklü değişimler yaşamanıza sebep olmuş olabilir. Bugün bunu yine hissedebilirsiniz. Maddi durumunuzu gözden geçireceksiniz.

Akrep:
Günlük yaşantınız, sağlığınız için anlaşmalar ile Verdiğiniz sözlerden Hayatınızda Köklü bir transformasyona sürpriz bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşk ve romantizm 11 Nisan'a kadar sizden yana.

Yay:
Günlük yaşantınız ve Sağlığınız ile ilgili olumlu gelişmelerin kaydedileceği bir dönem başlıyor. Maddi konularda risk alarak, spekülatif adımlar atarak kaynaklarınızı tehlikeye sokabileceğiniz bir gün.

Oğlak:
Aileniz, geçmişten gelen kökleriniz, eviniz ile ilgili geçtiğimiz üç yıl boyunca Köklü değişimlerden geçtiniz. Bugün son noktayı koyabilirsiniz. Hayattan zevk almak 11 Nisan'a kadar Önem taşıyor.

Kova:
Düşünce ve hayallerinizi başkalarına aktarmak ve ikna için son yıllarda çok savaştınız. Kendinize bulduğunuz yolu tamamlamalısınız. Evinizde dekorasyon çalışmaları için güzel bir süreç başlıyor.

Balık:
Maddi konularda çevrenizden aldığınız destekleri kesmek, kendi ayaklarınız üzerinde durmak, gelir yapınızı değiştirmek için son noktayı koyabilirsiniz. 11 Nisan'A kadar ilişkilerde olumlu iletişim ön planda.

Popüler Yayınlar