17 Mart Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Kariyer, toplumdaki yer ve kendinizi ortaya koyuşunuz ile ilgili ani ve Şaşırtıcı Olayların yer alabileceği bir gün. Ayrıca maddi konularda güven arayışında olacağınız bir üç hafta başlıyor.

Boğa:
Hukuki ve akademik konuların yanında idealler ile ilgili Kökten değişimleri Sürprizlerin tetikleyebileceği bir gün olacak. 11 Nisan'a kadar Kendinizi daha sevgi ve şefkat ile ortaya koyabilirsiniz.

İkizler:
Hayaller, arzular ve ümitleriniz ile ilgili ani olaylar gelir dışı kaynaklarınızda şok edici Kökten değişimlere yönelmenize sebep olabilir. Kendinize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir.

Yengeç:
Sosyal yaşantınız canlanmaya Başlıyor.   Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda ani bir Kökten  değişim, transformasyona gidebilirsiniz.

Aslan:
Sıra dışı idealleriniz ve radikal felsefeniz çalışma düzeninizde Köklü değişim tetikleyebilir. 11 Nisan'a kadar Kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir dönem başlıyor.

Başak:
Karmaşık ve gergin etkilerle maddi riskler almaktan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarda ani gelişmeler olabilir. Yabancı bağlantılar kuracağınız bir süreç Başlıyor. 

Terazi:
Ikili ilişkiler ve aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler bu dönemde Köklü değişimler yaşamanıza sebep olmuş olabilir. Bugün bunu yine hissedebilirsiniz. Maddi durumunuzu gözden geçireceksiniz.

Akrep:
Günlük yaşantınız, sağlığınız için anlaşmalar ile Verdiğiniz sözlerden Hayatınızda Köklü bir transformasyona sürpriz bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşk ve romantizm 11 Nisan'a kadar sizden yana.

Yay:
Günlük yaşantınız ve Sağlığınız ile ilgili olumlu gelişmelerin kaydedileceği bir dönem başlıyor. Maddi konularda risk alarak, spekülatif adımlar atarak kaynaklarınızı tehlikeye sokabileceğiniz bir gün.

Oğlak:
Aileniz, geçmişten gelen kökleriniz, eviniz ile ilgili geçtiğimiz üç yıl boyunca Köklü değişimlerden geçtiniz. Bugün son noktayı koyabilirsiniz. Hayattan zevk almak 11 Nisan'a kadar Önem taşıyor.

Kova:
Düşünce ve hayallerinizi başkalarına aktarmak ve ikna için son yıllarda çok savaştınız. Kendinize bulduğunuz yolu tamamlamalısınız. Evinizde dekorasyon çalışmaları için güzel bir süreç başlıyor.

Balık:
Maddi konularda çevrenizden aldığınız destekleri kesmek, kendi ayaklarınız üzerinde durmak, gelir yapınızı değiştirmek için son noktayı koyabilirsiniz. 11 Nisan'A kadar ilişkilerde olumlu iletişim ön planda.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem