18 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcılığın, ilham gücünün, hayaller ve ideallerin yüksek olacağı bugünü üretken projelerle geçirmeniz faydalı olacaktır. Başkalarını düşünerek hareket edebilir; meditasyonla rahatlayabilirsiniz.

Boğa:
Sosyal, insani yardımlaşma organizasyonlarında yer alabilirsiniz. Başkalarına faydalı olma, idealler ve yardım düşünceleri ön planda olacak. Arkadaşlara karşı fedakarlık da söz konusu olabilir.

İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili ideallerinizi, hayallerinizi kelimelere dökebileceğiniz bir gün olacak. Karşınıza çıkan kişileri etkileyeceğiniz, adeta büyüleyeceğiniz bugünde fikir üretme çalışmaları faydalı olacak.

Yengeç:
Hayaller, idealler yolunda yeni fikirler bulmak, araştırmalar yapmak için güzel bir gün. Uzak bir seyahat, size ilham verecek bir kültür ya da yaratıcılığınız ortaya çıkaracak bir eğitim olabilir.

Aslan:
Aile ve eşinizle ortak gelirleriniz, gelir dışı kaynaklarınız, tutkularınız, korkularınız ile ilgili hayallerinizi, ideallerinizi dile getirmek için iyi bir gün. Meditasyon ile şifa çalışmaları yapabilirsiniz.

Başak:
Aşk ve romantizm hayallerinizdeki partneri bulduğunuza inandıracak. Sevdiğinizin kelimeleri size yine yeniden aşkı ilan hatırlatacak. Eşinizi ve ortağınızı düşünme ya da onlara karşı fedakarlık yapılabilir.

Terazi:
Bugün günlük işler ya da çalışmalarınızda karışıklıklar, adeta aklınızı toplayamama yaşayabilirsiniz. İş yerinizde beyin fırtınaları, yeni projeler için yaratıcı süreçler üzerinde çalışmanız faydalı olacaktır.

Akrep:
Yaratıcılığınızı ortaya koymak için harika bir fırsat yakalayabilirsiniz. Kelimelerin kaleminizden kendi kendine döküleceği bir gün olacak. Çocuklarınızı düşünerek fedakar kararlar alabilirsiniz.

Yay:
Aileniz ve evinizi düşünerek fedakarlıklarda bulunabileceğiniz bir gün olacak. Onlar için hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmenin yollarını arayabilirsiniz. Evinizde meditasyon keyif verebilir.

Oğlak:
Bugün ilham gücünüzü ortaya koymanız için şair, yazar ya da şarkıcı olmanıza gerek yok. Kağıt ve kalemi elinize almanız yeterli. Deniz kıyısına kısa ve romantik seyahatler planlayabilirsiniz.

Kova:
Maddi konular ile ilgili kafanız karışık olabilir. Sonuca varmayan işler ya da sözler sizi zorlayabilir. Kendi güvenlik alanınız, değerleriniz ile ilgili konularda meditasyon yaparak niyet belirleyebilirsiniz.

Balık:
Sezgileriniz, hayalleriniz, ilham gücünüzün kuvvetli olacağı bugünde kendinizi ifade etmekte sanatsal bir yol ortaya koyabilirsiniz. Beyniniz ve kalbinizin ritmini zerafetle aktarabileceksiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova