18 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcılığın, ilham gücünün, hayaller ve ideallerin yüksek olacağı bugünü üretken projelerle geçirmeniz faydalı olacaktır. Başkalarını düşünerek hareket edebilir; meditasyonla rahatlayabilirsiniz.

Boğa:
Sosyal, insani yardımlaşma organizasyonlarında yer alabilirsiniz. Başkalarına faydalı olma, idealler ve yardım düşünceleri ön planda olacak. Arkadaşlara karşı fedakarlık da söz konusu olabilir.

İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili ideallerinizi, hayallerinizi kelimelere dökebileceğiniz bir gün olacak. Karşınıza çıkan kişileri etkileyeceğiniz, adeta büyüleyeceğiniz bugünde fikir üretme çalışmaları faydalı olacak.

Yengeç:
Hayaller, idealler yolunda yeni fikirler bulmak, araştırmalar yapmak için güzel bir gün. Uzak bir seyahat, size ilham verecek bir kültür ya da yaratıcılığınız ortaya çıkaracak bir eğitim olabilir.

Aslan:
Aile ve eşinizle ortak gelirleriniz, gelir dışı kaynaklarınız, tutkularınız, korkularınız ile ilgili hayallerinizi, ideallerinizi dile getirmek için iyi bir gün. Meditasyon ile şifa çalışmaları yapabilirsiniz.

Başak:
Aşk ve romantizm hayallerinizdeki partneri bulduğunuza inandıracak. Sevdiğinizin kelimeleri size yine yeniden aşkı ilan hatırlatacak. Eşinizi ve ortağınızı düşünme ya da onlara karşı fedakarlık yapılabilir.

Terazi:
Bugün günlük işler ya da çalışmalarınızda karışıklıklar, adeta aklınızı toplayamama yaşayabilirsiniz. İş yerinizde beyin fırtınaları, yeni projeler için yaratıcı süreçler üzerinde çalışmanız faydalı olacaktır.

Akrep:
Yaratıcılığınızı ortaya koymak için harika bir fırsat yakalayabilirsiniz. Kelimelerin kaleminizden kendi kendine döküleceği bir gün olacak. Çocuklarınızı düşünerek fedakar kararlar alabilirsiniz.

Yay:
Aileniz ve evinizi düşünerek fedakarlıklarda bulunabileceğiniz bir gün olacak. Onlar için hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmenin yollarını arayabilirsiniz. Evinizde meditasyon keyif verebilir.

Oğlak:
Bugün ilham gücünüzü ortaya koymanız için şair, yazar ya da şarkıcı olmanıza gerek yok. Kağıt ve kalemi elinize almanız yeterli. Deniz kıyısına kısa ve romantik seyahatler planlayabilirsiniz.

Kova:
Maddi konular ile ilgili kafanız karışık olabilir. Sonuca varmayan işler ya da sözler sizi zorlayabilir. Kendi güvenlik alanınız, değerleriniz ile ilgili konularda meditasyon yaparak niyet belirleyebilirsiniz.

Balık:
Sezgileriniz, hayalleriniz, ilham gücünüzün kuvvetli olacağı bugünde kendinizi ifade etmekte sanatsal bir yol ortaya koyabilirsiniz. Beyniniz ve kalbinizin ritmini zerafetle aktarabileceksiniz. 

Popüler Yayınlar