2 Mart Astroloji Gündemi

Koç:

Gün boyunca kendinizi mutlu ve eğlenceli hissettirecek işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Enerjinizin yerinde olacağı bugünde idealleriniz doğrultusunda somut adımlar atabilirsiniz. 

Boğa:

Bugün evinizde ve ailenizle birlikte keyifli ve eğlenceli bir program yapmak isteyebilirsiniz. Babanız ya da bir aile büyüğünün finansal desteği ile üzerinde çalıştığınız projeyi aktive edebilirsiniz

İkizler:

Sosyal ortamlarda kendinizi bilginiz ve hitabet ile ortaya koymak istediğiniz bir gün olacak. Geleceğe yönelik kuvvetli ilişkiler kurma arzusu ile özel ilişkilerinizde de somut sözler verebilirsiniz.

Yengeç:

İş yerinizde sorumlulukların ve ciddiyetin ön planda olacağı bugünde kariyeriniz için cesur ve atak davranabilirsiniz. Keyif ve lüks arzunuz daha fazla çalışmanız için bir motivasyon olabilir.

Aslan:

Bugün kendinizi mutlu ve keyifli hissetmek arzusunda;  yaratıcı projeleri geleceğe yönelik somut projelere dönüştürmek isteyebilirsiniz. İdealleriniz için efor sarf etmek keyif verecek.

Başak:

Aile büyüklerinizden birinin desteği ile ortak gelirlerinizi kullanarak eviniz ile ilgili somut değişikliklere gidebilirsiniz. Ailenize karşı maddi fedakarlıklar yapmaktan keyif alabilirsiniz.

Terazi:

Arkadaşlarla birlikte hayatın tadını çıkarma arzusunda olacağınız bugünde ikili ilişkiler konusunda daha cesur ve atak davranabilirsiniz. Geleceğe yönelik sözler vermek söz konusu olabilir.

Akrep:

Kariyerinizde parlamak ve takdir görmek arzusunda olacağınız bugünde iş yerinizde aktif bir gün geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik somut finansal adımlar atabileceğiniz bir gün olacak.

Yay:

Yaratıcı proje ve riskler konusunda ideallerinizi göz önünde bulundurarak somut adımlar atabilirsiniz. Uluslararası projeler, sportif aktiviteler ya da çocuklarla ilgili konular söz konusu olabilir.

Oğlak:

Bir aile büyüğünüzün ortak gelirler konusunda desteği ile kendinizi daha mutlu ve rahat hissedebilirsiniz. Emlak işleri ya da eviniz ile ilgili Değişiklikler konusunda cesur ve aktif olacağınız bir gün sizi bekliyor.

Kova:

Eşiniz ya da sevdiğiniz ile birlikte çıkacağınız kısa bir seyahat oldukça hareketli geçse de mutluluk ve keyif duyabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza sevdiğinizi tanıştıracağınız bir gün olabilir.

Balık:

Kariyeriniz ile ilgili alacağınız yeni sorumluluklar ile çalışma ortamınızda kendinizi daha keyifli ve mutlu hissedebilirsiniz. Ayrıca finansal konularda da daha atak ve cesur davranabileceksiniz.

 

 

 

 

 

 


-- 


Sent from my iPhone

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova