20 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün gerçekleşen Güneş Tutulması ile hayatınızda yeni bir sayfa açma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bilinçaltınızdan endişe ve yıkıcı duyguları atarak geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.

Boğa:
Sosyal çevrenizde artık miyadını doldurmuş ilişkileri ve çevrelere veda etme vakti. Bugün güneş tutulması ile yaptığınız fedakarlıklar ve bunların sonuçlarını irdeleme fırsatı bulabilirsiniz.

İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili fedakar Ve duygusal yaklaşımımızı değerlendirmek için bugün gerçekleşen güneş tutulması ile bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Kariyerinizde yeni bir sayfa açma zamanı. 

Yengeç:
Hayallerinizi ve hayat felsefenizi değerlendirerek geçmişteki yaklaşımlarınızı farklı görme şansını yakaladınız. Güneş tutulmasını kendiniz için yeni bir başlangıç olarak değerlendirebilirsiniz.

Aslan:
Bugün gerçekleşen güneş tutulması hayatınızda ortak gelirler, başlangıç ve bitişler, ölüm gibi korkularla yüzleşme hızı ve bugüne kadar bu konularla ilgili yaptığınız fedakarlıkların geride bırakmanızı sağlayabilir.

Başak:
Geçmişten bu yana ikili ilişkiler ve ortaklarla ilgili yaptıklarınızı gözden geçirerek miyadı dolanların bitirmenin vakti. Güneş tutulması ile İlişkilerde bazı noktaları daha net görebilirsiniz.

Terazi:
Sağlığınız ile ilgili konularda yeni bir sayfa, yeni bir başlangıç sizi bekliyor. Bugüne kadar kendinizde ihmal ettiğiniz, görmezden geldiğiniz konular güneş tutulması ile günyüzüne çıkabilir.

Akrep:
Yaratıcılığınıza kullanma vakti geldi. Geçmişten bu yana ilham gücünüz, yaratıcılık gerektiren işler ile ilgili yaptığınız fedakarlıklar, ihmaller renk geride bırakarak yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

Yay:
Aileniz, eviniz, aile yaşantınız ile ilgili değişiklik yapmayı düşündüğünüz konularda bir adım atma zamanı. Geride bırakılması gereken konular Güneş tutulması ile meydana çıkarak görünür hale gelecek.

Oğlak:
Bugüne kadar kendi gelişiminiz ile ilgili yaptığınız fedakarlıklar ve geride kalma hissi yaratan konuları kapatmanın zamanı geldi. Güneş tutulması ile birlikte hayatınızda yeni öğretilere yar açabilirsiniz.

Kova:
Maddi  konularda sizi rahatsız eden, yapmanız gereken değişiklikler için yeni bir fırsat söz konusu olabilir. Bugün güneş tutulması ile ortaya çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Balık:
Kendiniz için yepyeni bir sayfa açma zamanı. Bugün burcunuzda gerçekleşen güneş tutulması yapmak istediğiniz değişiklikler için size adeta bir uyarı ve değerlendirilmesi gereken bir fırsat sunacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova