20 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün gerçekleşen Güneş Tutulması ile hayatınızda yeni bir sayfa açma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bilinçaltınızdan endişe ve yıkıcı duyguları atarak geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.

Boğa:
Sosyal çevrenizde artık miyadını doldurmuş ilişkileri ve çevrelere veda etme vakti. Bugün güneş tutulması ile yaptığınız fedakarlıklar ve bunların sonuçlarını irdeleme fırsatı bulabilirsiniz.

İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili fedakar Ve duygusal yaklaşımımızı değerlendirmek için bugün gerçekleşen güneş tutulması ile bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Kariyerinizde yeni bir sayfa açma zamanı. 

Yengeç:
Hayallerinizi ve hayat felsefenizi değerlendirerek geçmişteki yaklaşımlarınızı farklı görme şansını yakaladınız. Güneş tutulmasını kendiniz için yeni bir başlangıç olarak değerlendirebilirsiniz.

Aslan:
Bugün gerçekleşen güneş tutulması hayatınızda ortak gelirler, başlangıç ve bitişler, ölüm gibi korkularla yüzleşme hızı ve bugüne kadar bu konularla ilgili yaptığınız fedakarlıkların geride bırakmanızı sağlayabilir.

Başak:
Geçmişten bu yana ikili ilişkiler ve ortaklarla ilgili yaptıklarınızı gözden geçirerek miyadı dolanların bitirmenin vakti. Güneş tutulması ile İlişkilerde bazı noktaları daha net görebilirsiniz.

Terazi:
Sağlığınız ile ilgili konularda yeni bir sayfa, yeni bir başlangıç sizi bekliyor. Bugüne kadar kendinizde ihmal ettiğiniz, görmezden geldiğiniz konular güneş tutulması ile günyüzüne çıkabilir.

Akrep:
Yaratıcılığınıza kullanma vakti geldi. Geçmişten bu yana ilham gücünüz, yaratıcılık gerektiren işler ile ilgili yaptığınız fedakarlıklar, ihmaller renk geride bırakarak yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

Yay:
Aileniz, eviniz, aile yaşantınız ile ilgili değişiklik yapmayı düşündüğünüz konularda bir adım atma zamanı. Geride bırakılması gereken konular Güneş tutulması ile meydana çıkarak görünür hale gelecek.

Oğlak:
Bugüne kadar kendi gelişiminiz ile ilgili yaptığınız fedakarlıklar ve geride kalma hissi yaratan konuları kapatmanın zamanı geldi. Güneş tutulması ile birlikte hayatınızda yeni öğretilere yar açabilirsiniz.

Kova:
Maddi  konularda sizi rahatsız eden, yapmanız gereken değişiklikler için yeni bir fırsat söz konusu olabilir. Bugün güneş tutulması ile ortaya çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Balık:
Kendiniz için yepyeni bir sayfa açma zamanı. Bugün burcunuzda gerçekleşen güneş tutulması yapmak istediğiniz değişiklikler için size adeta bir uyarı ve değerlendirilmesi gereken bir fırsat sunacak.

Popüler Yayınlar