21 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Hayatınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Güneşin burcunuza geçmesiyle enerjinizin arttığını hissedecek, yeni girişimler için cesaret bulacaksınız.

Boğa:
Dinlenmek, yenilenmek, kendi iç sesinizi dinlemek önümüzdeki bir ayın ana teması olabilir. Bilinçaltınızda sizi zorlayan konular üzerinde çalışmak için güneşin koç burcunda seyri cesaret verebilir.

Ikizler:
Uzun bir kışı molasında ardından sosyal hayatınız canlanıyor. Güneşin koç burcuna geçişiyle yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir ay başlıyor. Sosyal organizasyonlarda daha girişken olabilirsiniz.

Yengeç:
Güneşin koç burcuna geçişi ile kariyeriniz ile ilgili konularda daha girişken, daha atak, daha cesur ve risk alabilen yapınızı ortaya koyabileceğiniz bir ay başlıyor. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Aslan:
Hayat felsefeniz, idealleriniz, amaçlarının doğrultusunda daha cesur ve daha atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Güneşin koç burcuna geçişiyle yeni bir eğitim yada seyahati değerlendirebilirsiniz.

Başak:
Önümüzdeki bir ay Yatırımlar ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili farklı projeler değerlendirebilir ve girişimci ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz. Güneşin koç burcuna girişiyle risk almaya daha yatkın olacaksınız.

Terazi:
Güneşin koç burcuna geçişiyle ikili ilişkilerde daha cesur ve atak bir tavır içersinde olabilirsiniz. Evliyseniz eşiniz ile geleceği yönelik riskler alabilir yada spontan programlar yapabilirsiniz.

Akrep:
Baharın gelmesiyle birlikte günlük hayatınızda canlanıyor. Sağlığınız ve günlük rutininiz için gerekli olan adımları atmaya cesaret bulacak ve kendinize yeni bir düzen oturtacaksınız.

Yay:
Hayatınızın tadını çıkarmak için harekete geçeceğiniz bir ay başlıyor. Güneş'in Koç Burcuna geçişi ile daha cesurca risk alabileceğiniz bu dönemde yeni projelere başlamak söz konusu olabilir.

Oğlak:
Eviniz, aileniz ve emlak işleri ile ilgili gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelere vakit ayırabileceğiniz bir ay başlıyor. Güneş'in Koç Burcuna geçişi ile birlikte daha enerjik ve atak olabilirsiniz.

Kova:
Güneşin koç burcuna geçişiyle hayatınızda iletişim, eğitim, seminer ve kasa seyahatler hızlanıyor. Daha spontan programlar yapabileceğiniz bir ay geçireceksiniz. Sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Balık:
Gelirleriniz de ilgili konularda daha cesur, daha atak ve risk alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Güneşin koç burcuna geçişiyle hayatınızda finansal konularda hareketlilik artacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem