21 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Hayatınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Güneşin burcunuza geçmesiyle enerjinizin arttığını hissedecek, yeni girişimler için cesaret bulacaksınız.

Boğa:
Dinlenmek, yenilenmek, kendi iç sesinizi dinlemek önümüzdeki bir ayın ana teması olabilir. Bilinçaltınızda sizi zorlayan konular üzerinde çalışmak için güneşin koç burcunda seyri cesaret verebilir.

Ikizler:
Uzun bir kışı molasında ardından sosyal hayatınız canlanıyor. Güneşin koç burcuna geçişiyle yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir ay başlıyor. Sosyal organizasyonlarda daha girişken olabilirsiniz.

Yengeç:
Güneşin koç burcuna geçişi ile kariyeriniz ile ilgili konularda daha girişken, daha atak, daha cesur ve risk alabilen yapınızı ortaya koyabileceğiniz bir ay başlıyor. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Aslan:
Hayat felsefeniz, idealleriniz, amaçlarının doğrultusunda daha cesur ve daha atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Güneşin koç burcuna geçişiyle yeni bir eğitim yada seyahati değerlendirebilirsiniz.

Başak:
Önümüzdeki bir ay Yatırımlar ve gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili farklı projeler değerlendirebilir ve girişimci ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz. Güneşin koç burcuna girişiyle risk almaya daha yatkın olacaksınız.

Terazi:
Güneşin koç burcuna geçişiyle ikili ilişkilerde daha cesur ve atak bir tavır içersinde olabilirsiniz. Evliyseniz eşiniz ile geleceği yönelik riskler alabilir yada spontan programlar yapabilirsiniz.

Akrep:
Baharın gelmesiyle birlikte günlük hayatınızda canlanıyor. Sağlığınız ve günlük rutininiz için gerekli olan adımları atmaya cesaret bulacak ve kendinize yeni bir düzen oturtacaksınız.

Yay:
Hayatınızın tadını çıkarmak için harekete geçeceğiniz bir ay başlıyor. Güneş'in Koç Burcuna geçişi ile daha cesurca risk alabileceğiniz bu dönemde yeni projelere başlamak söz konusu olabilir.

Oğlak:
Eviniz, aileniz ve emlak işleri ile ilgili gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelere vakit ayırabileceğiniz bir ay başlıyor. Güneş'in Koç Burcuna geçişi ile birlikte daha enerjik ve atak olabilirsiniz.

Kova:
Güneşin koç burcuna geçişiyle hayatınızda iletişim, eğitim, seminer ve kasa seyahatler hızlanıyor. Daha spontan programlar yapabileceğiniz bir ay geçireceksiniz. Sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Balık:
Gelirleriniz de ilgili konularda daha cesur, daha atak ve risk alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Güneşin koç burcuna geçişiyle hayatınızda finansal konularda hareketlilik artacak.

Popüler Yayınlar