22 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:

Kendinizi enerjik hissedeceğiniz aktif bir gün sizi bekliyor. Bir süredir hayalini kurduğunuz ve üzerinde yalnız çalıştığınız bir proje için kariyeriniz ile ilgili bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. 

Boğa:

Zihninizde haftayı planlayabileceğiniz bir gün olacak. Sosyal organizasyonlarda yardımlaşma üzerine yaratıcı fikirlerinizi akademik camiadan bir otorite figürü tarafından desteklenebilir. 

İkizler:

Güne başlarken arkadaşlarla sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Günün geri kalanında evde dinlenmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı fikirlerinize güçlü bir yatırımcı bulabilirsiniz.

Yengeç:

Sabah saatlerinde işiniz ile ilgili hızlı gelişmeler olabilir. Günü arkadaşlarla rahat ve keyifli geçirmek isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızın hayalleriniz ve ideallerinize desteği keyif verecek.

Aslan:

Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi güvende hissetmek isteyeceğiniz bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarınız ya da yatırımlarınız ile ilgili iş yerinizden güçlü birinin desteğini alabilirsiniz.

Başak:

Gün boyunca kendinizi idealleriniz ve hayat felsefeniz konusunda güvende ve rahat hissetmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki Hoşgörü ve anlayışınızı dile getirmek ilişkilerinize yeni bir boyut katacak.

Terazi: 

Ailenizle ortak gelirler, gelir dışı kaynaklar ile ilgili konularda Gün boyunca rahat olmak isteyeceksiniz. Günlük rutininii Değiştirme üzere bir aile büyüğünden destek alabilirsiniz.
 
Akrep:
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün kuvvetli olacağı bugünde kendinizi yazılı, resimli sanatlara yönelmeniz faydalı olabilir. İkili ilişkilerde keyif. Ve rahatlıktan yana olacağınız bir gün.

Yay:
Günlük rutininizi korumak, keyifli ve rahat bir çalışma ortamı yaratmak isteyebilirsiniz. Eviniz ve aileniz ile ilgili fedakarlıklar, yaratıcı Düşünceler için bir aile büyüğünüzün maddi desteği olabilir.

Oğlak:
Hayatın tadını çıkarma; keyif yapmanın ön planda olacağı bugünde gücünüzü iletişim yeteneğinizi ortaya koyarak gösterebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kelimelere dökerek farklılık yaratabilirsiniz.

Kova:
Aileniz ve eviniz ile ilgili konularda güven ve sabitlik arıyorsunuz. Ailenizle birlikte rahat ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda değişik ve yaratıcı Çözümler düşünebilirsiniz.

Balık:
Gün içinde yeme-içme üzerine kısa bir seyahat size keyif verebilir. duygularınızı anlatmakta zorlanmayacağınız bugünde yaratıcılığınız sosyal çevrenizden bir otorite figürü Tarafından destekleniyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem