22 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:

Kendinizi enerjik hissedeceğiniz aktif bir gün sizi bekliyor. Bir süredir hayalini kurduğunuz ve üzerinde yalnız çalıştığınız bir proje için kariyeriniz ile ilgili bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. 

Boğa:

Zihninizde haftayı planlayabileceğiniz bir gün olacak. Sosyal organizasyonlarda yardımlaşma üzerine yaratıcı fikirlerinizi akademik camiadan bir otorite figürü tarafından desteklenebilir. 

İkizler:

Güne başlarken arkadaşlarla sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Günün geri kalanında evde dinlenmek isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı fikirlerinize güçlü bir yatırımcı bulabilirsiniz.

Yengeç:

Sabah saatlerinde işiniz ile ilgili hızlı gelişmeler olabilir. Günü arkadaşlarla rahat ve keyifli geçirmek isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızın hayalleriniz ve ideallerinize desteği keyif verecek.

Aslan:

Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi güvende hissetmek isteyeceğiniz bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarınız ya da yatırımlarınız ile ilgili iş yerinizden güçlü birinin desteğini alabilirsiniz.

Başak:

Gün boyunca kendinizi idealleriniz ve hayat felsefeniz konusunda güvende ve rahat hissetmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki Hoşgörü ve anlayışınızı dile getirmek ilişkilerinize yeni bir boyut katacak.

Terazi: 

Ailenizle ortak gelirler, gelir dışı kaynaklar ile ilgili konularda Gün boyunca rahat olmak isteyeceksiniz. Günlük rutininii Değiştirme üzere bir aile büyüğünden destek alabilirsiniz.
 
Akrep:
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün kuvvetli olacağı bugünde kendinizi yazılı, resimli sanatlara yönelmeniz faydalı olabilir. İkili ilişkilerde keyif. Ve rahatlıktan yana olacağınız bir gün.

Yay:
Günlük rutininizi korumak, keyifli ve rahat bir çalışma ortamı yaratmak isteyebilirsiniz. Eviniz ve aileniz ile ilgili fedakarlıklar, yaratıcı Düşünceler için bir aile büyüğünüzün maddi desteği olabilir.

Oğlak:
Hayatın tadını çıkarma; keyif yapmanın ön planda olacağı bugünde gücünüzü iletişim yeteneğinizi ortaya koyarak gösterebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kelimelere dökerek farklılık yaratabilirsiniz.

Kova:
Aileniz ve eviniz ile ilgili konularda güven ve sabitlik arıyorsunuz. Ailenizle birlikte rahat ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda değişik ve yaratıcı Çözümler düşünebilirsiniz.

Balık:
Gün içinde yeme-içme üzerine kısa bir seyahat size keyif verebilir. duygularınızı anlatmakta zorlanmayacağınız bugünde yaratıcılığınız sosyal çevrenizden bir otorite figürü Tarafından destekleniyor.

Popüler Yayınlar