24 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bir yardım veya hayır kuruluşuna bağışta bulunmak isteyebilirsiniz. Tanımadığınız yada bilmediğiniz bir kaynaktan paranın gelmesi söz konusu olabilir. Sanatsal bir yatırım yapabilirsiniz.

Boğa:
Hayalleriniz ve arzularınız ile ilgili harika süprizlerle Karşılaşabileceğiniz bir gün olacak. Arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız sanatsal faaliyetlerde aşkı yakalamanız söz konusu olabilir.

Ikizler:
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı özel bir projede ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu projede kendi başınıza çalışarak yeteneklerinizi daha görünür hale getirebileceksiniz.

Yengeç:
İnançlarımız, felsefeniz, bilgilerinizi ve ilham aldığınız Konuları topluluklar ile paylaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu vesileyle yeni kişilerle tanışabilir, uzun süreli dostluklar kurabilirsiniz.

Aslan:
Kariyerinizde başarılı ilişkileriniz, yaratıcılığınız ve dahiyane fikirleriniz ile yatırımcıların gönlünü çalabilirsiniz. Uzun süreli ikili ilişkilerinizin bu konuda oldukça faydası dokunabilir. 

Başak:
Eşinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz. Aşk tazeleyeceğiniz uzak bir seyahat planı yada hayallerinizi ve ideallerinizi paylaşacağınız bir ortam sözkonusu olabilir.

Terazi:
İş yerinizde çalışma arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız yaratıcı çalışmalar için finansal yatarım kaynağı bulmanız  söz konusu olabilir. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Akrep:
Yaratıcılık, romantizm ve fedakarlığın İlişkileriniz üzerinde olumlu etkiler bırakacağı Bir gün olacak. Eşinizle hayatın tadını çıkardığınızı düşündüğünüz bir aşk tazelediğiniz bir gün olabilir.

Yay:
Günlük hayatınızda yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabileceğinız bir ev ortamı yaratmak için kolları sıvayabilirsiniz. Evinizde güven veren ve keyif odaklı renovasyon sözkonusu olabilir.

Oğlak:
Yaratıcılığınıza kaleme alırken kelimeleriniz zerafetle dökülecek. Hoşlandığınız kişiye aşkınızı ilan edebilir yada duygularınızı karşınızdaki ile romantik bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Kova:
Eviniz için değer verdiğiniz bir sanatçının ya da beğendiğiniz ve sanat eserini satın alabilirsiniz. alacağınız bu değerli obje ile aranızda duygusal bir bağ oluşabilir; çok mutlu olabilirsiniz.

Balık:
Yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olacak. Yazmak, çizmek gibi konularda yeteneğinizin farkına varabilirsiniz. Kardeşlerimizle bir konuda anlaşmaya varacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem