24 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bir yardım veya hayır kuruluşuna bağışta bulunmak isteyebilirsiniz. Tanımadığınız yada bilmediğiniz bir kaynaktan paranın gelmesi söz konusu olabilir. Sanatsal bir yatırım yapabilirsiniz.

Boğa:
Hayalleriniz ve arzularınız ile ilgili harika süprizlerle Karşılaşabileceğiniz bir gün olacak. Arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız sanatsal faaliyetlerde aşkı yakalamanız söz konusu olabilir.

Ikizler:
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı özel bir projede ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu projede kendi başınıza çalışarak yeteneklerinizi daha görünür hale getirebileceksiniz.

Yengeç:
İnançlarımız, felsefeniz, bilgilerinizi ve ilham aldığınız Konuları topluluklar ile paylaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu vesileyle yeni kişilerle tanışabilir, uzun süreli dostluklar kurabilirsiniz.

Aslan:
Kariyerinizde başarılı ilişkileriniz, yaratıcılığınız ve dahiyane fikirleriniz ile yatırımcıların gönlünü çalabilirsiniz. Uzun süreli ikili ilişkilerinizin bu konuda oldukça faydası dokunabilir. 

Başak:
Eşinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz. Aşk tazeleyeceğiniz uzak bir seyahat planı yada hayallerinizi ve ideallerinizi paylaşacağınız bir ortam sözkonusu olabilir.

Terazi:
İş yerinizde çalışma arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız yaratıcı çalışmalar için finansal yatarım kaynağı bulmanız  söz konusu olabilir. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Akrep:
Yaratıcılık, romantizm ve fedakarlığın İlişkileriniz üzerinde olumlu etkiler bırakacağı Bir gün olacak. Eşinizle hayatın tadını çıkardığınızı düşündüğünüz bir aşk tazelediğiniz bir gün olabilir.

Yay:
Günlük hayatınızda yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabileceğinız bir ev ortamı yaratmak için kolları sıvayabilirsiniz. Evinizde güven veren ve keyif odaklı renovasyon sözkonusu olabilir.

Oğlak:
Yaratıcılığınıza kaleme alırken kelimeleriniz zerafetle dökülecek. Hoşlandığınız kişiye aşkınızı ilan edebilir yada duygularınızı karşınızdaki ile romantik bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Kova:
Eviniz için değer verdiğiniz bir sanatçının ya da beğendiğiniz ve sanat eserini satın alabilirsiniz. alacağınız bu değerli obje ile aranızda duygusal bir bağ oluşabilir; çok mutlu olabilirsiniz.

Balık:
Yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olacak. Yazmak, çizmek gibi konularda yeteneğinizin farkına varabilirsiniz. Kardeşlerimizle bir konuda anlaşmaya varacaksınız.

Popüler Yayınlar