25 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Hukuki, akademik, medya, ticaret ya da uluslararası bir iş ile ilgili önemli bir kişiden girişiminiz için destek alabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukların Görünür hale gelmesi ile kendinizle gurur duyacaksınız.

Boğa:
Gelir dışı kaynaklar ya da ortak gelirler ile ilgili konularda önemli bir kişiden zihninizdeki girişimler için destek alarak ilerleme  kaydedebilirsiniz. Geçmişten gelen bir miras konusu çözülebilir.

İkizler:
Eşiniz ya da ortağınızın sosyal organizasyonlarda liderlik pozisyonunda olduğunuz bir okazyona desteği ile kendinizi güçlü ve rahat hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde sorumluluk bilinci ile hareket edeceksiniz.

Yengeç:
İş yerinizde aldığınız sorumluluklar ve attığınız sağlam adımlar ile kariyerinizde parlayacaksınız. Kendi hedefleriniz üzerine eğilmek size daha somut sonuçlar almanızı sağlatacaktır.

Aslan:
Hayatınızda iki önemli konu olan aşk ve çocuklar hakkında ideallerinizi gerçekleştirme potansiyeline sahip olduğunuz bir gün. Hayalinizdeki yaratıcı projeyi ile de çevirebilirsiniz.

Başak:
Eviniz ve aileniz ile ilgili aldığınız sorumluluklar gelir dışı kaynaklarınızda yansımasını Göreceksiniz. Bir emlak işi için kredi, aile işi için yatırımcı ya da ortak gelirler ile ilgili olumlu bir gelişme olabilir.

Terazi:
Ortaklıklar ile ilgili önemli bir anlaşma ya da Sözleşmeye imza atabileceğiniz bir gün olacak. Hayatınızda fark yaratacak bir birliktelik için geleceğe dair sözler vermeniz söz konusu olabilir.

Akrep:
Gelirleriniz ile ilgili aldığınız sorumluluklar günlük yaşantınızda ve iş yerinizde parlamanızı sağlayacak. çalışanlar ile finansal anlamda rahat bir süreç içinde olduğunuzu anlayacaksınız.

Yay:
Aşk ve yaratıcı işler ile ilgili sorumluluk ve destek almak için güzel bir gün. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da hobilerinizden birini işe çevirmeyi düşünebilirsiniz. Bu konuda rahat olacaksınız.

Oğlak:
Aile büyüklerinden biri sizin için bir fedakarlıkta bulunabilir. Bilinçaltınızda sizi zorlayan bir konunun bu kişi Tarafından desteklenmesi sizi rahatlatacak ve geleceğe rahat bakmanızı sağlayacak.

Kova:
Sosyal çevrenizden güçlü bir otorite figürü ile yapacağınız bir görüşme geleceğe yönelik sağlam adımlar atmanızı sağlayacak. Arkadaşlarınızdan birine yol göstermeniz söz konusu olabilir.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili alacağınız bir sorumluluk ile finansal gelirleriniz için harika sonuçlar getirebilir. Liderlik potansiyelinizi, yeteneklerinizi ortaya koymanın tam zamanı. Somut sonuçlar getirebilir.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem