26 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız ile ilgili fedakar düşüncelerinizin yanlış anlaşıldığı hissine kapılabilirsiniz. Öğleden sonrayı efor gerektiren işlere ayırabilirsiniz.
Boğa:
Arkadaş çevreniz için yaptığınız fedakarlıklar ile ilgili düşünceleriniz ile kendinizi güvende hissetmek konusunda çelişki yaşayabilirsiniz. Maddi konularda karar vermek için uygun bir gün olmayabilir.
İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili konularda fevri tavırlar ve duygusal iniş çıkışlarla yanlış kararlar almaktan çekinmeniz gereken bir sabah olacak. Arkadaşlarınızla sportif aktivitelere katılabilirsiniz.
Yengeç:
İdealleriniz, inançlarınız ve duygularınız arasında kaldığınızı hissedebilir; kendinizi ikna etmek zorunda hissedebilirsiniz. Sabah saatleri önemli uluslararası yazışmalar, hukuki konular için uygun değil.
Aslan:
Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevler sizi duygusal anlamda tatmin etse de finansal fedakarlık yapmanızı gerektiren durumlar olabilir. Uzak seyahatler planlayabileceğiniz bir akşamüstü.
Başak:
Ortaklarla görüşmeler yapmak için pek uygun bir sabah olmayabilir. Sözlerinizde kırıcı ve inatçı davranabilirsiniz. Duygularınızın değişebileceğini düşünerek önemli görüşmeleri erteleyebilirsiniz.
Terazi:
İş yerinizde hukuki konular ya da idealleriniz ile ilgili duygularınızı ikna etmeye çalışırken kırıcı ya da zorlayıcı olabilirsiniz. Önemli uluslararası görüşmeleri ertelemek isteyebilirsiniz.
Akrep:
Yaratıcılığınızı mistik ve metafizik konulara yoğunlaştırarak yapıcı çözümler bulabilirsiniz. Aksi takdirde çocuklarınız ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili gerginlikler yaşamanız söz konusu olabilir.
Yay:
Sabah saatlerinde ailenizle ve eşinizle fikirsel ayrılıklar sebebiyle gerginlikler ve kırgınlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren aktif ve sportif aktivitelere yönelebilirsiniz.
Oğlak:
Bu sabah işiniz ile ilgili kişilerle önemli anlaşma, sözleşme ya da görüşmelerde çatışmalar yaşanabilir. Evinizde yapılması gereken işler için öğleden sonrayı değerlendirebilirsiniz.
Kova:
Gelirleriniz ile ilgili kararlar almaktan kaçınmanız gereken bir sabah olacak. Özellikle çocuklarınızla çatışmalardan kaçınmalısınız. Öğleden sonra kısa bir seyahate çıkmak keyif verebilir.
Balık:

Aileniz ve eviniz ile ilgili konularda düşünceleriniz ve duygularınızı aktarırken kırıcı olabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden sonra eviniz için alış veriş yaparak geçirmek keyifli olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem