27 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde ailenizle ilişkilerinizi zorlamakta fayda var. Hafta sonu  uluslararası bir projede başarı, bir medya görünümü kutlayabilir romantik bir seyahat  planlayabilirsiniz.

Boğa:
Güne başlarken iletişimde duygusal çıkışlar yapmaktan kaçınmalısınız. Aileniz ve eviniz ile ilgili gelişmeler ilişkileriniz ile ilgili sorular Yaratabilir. Olaylara olumlu yönünden bakacaksınız.

İkizler:
Maddi konularda sosyal çevrenizde otorite sahibi biriyle çekişmelerden kaçınmalısınız.  Yakın akrabalarınızla bir araya gelebilir yada gelişim için güzel eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz..

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda duygusal çıkışlar yapmaktan kaçınmalısınız. Oldukça sosyal ve yeni bağlantılar kurabileceğiniz bu hafta sonunda aşırı harcamalardan çekmenizde fayda var.

Aslan:
Bugünü daha ziyade evde geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu boyunca kariyeriniz ile ilgili gelişim fırsatları yakalamanın yanında yeni bağlantılar da kurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak:
Arkadaşlar ve maddi konular ile ilgili sabah saatlerinde kafanız karışabilir. İlişkiler ve inançlar söz konusu olduğunda idealleriniz ve fedakarlıklarınız arasında kaldığınızı  hissedebilirsiniz.

Terazi:
Sabah saatlerinde ortağınız ya da eşinizle kariyer odaklı güç çekişmelerine girebilirsiniz. Arkadaşlarla ortak yatırımlara girmek için fazla hevesli ya da fazla iyimser olabilirsiniz.

Akrep:
Güne başlarken fazla idealist tavırlarınız sebebiyle çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ve ikili ilişkilerde zorluklar yaşanabilecek bir hafta sonu.

Yay:
Yatırımlar için aşırı risk almaktan kaçınmanız gereken bir sabah olacak. Bu hafta sonu altınızda çalışanlar ya da çalışma arkadaşlarınız ile hukuki ya da inançlar konusunda Çatışmalar yaşanabilir.

Oğlak:
Aile ve Eş ile ilişkilerde gerginliklerden kaçınmanız gereken bir sabah olacak. Yaratıcı projeler için aşırı maddi riskler alma potansiyeliniz olan bu hafta sonunda hareket etmemek faydalı olabilir.

Kova:
Sabah saatlerinde iş yerinizde yazılı ve sözlü iletişime dikkat etmenizde fayda var. Hafta sonu boyunca aile, ev dekorasyonu, ilişkiler konusunda eşinizle abartılar yaşayabilirsiniz.

Balık:
Bugün çocuklarla sabah saatlerinde maddi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. İş yerinizde gelişim potansiyeli yakaladığınız bu dönemde terfi ya da Bonus hak edişi söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova