28 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah aileniz ile beklenmedik gerginliklerden kaçınmanızda fayda var. Gün boyunca keyfiniz ve rahatınız için aşırı harcamalarda bulunabilir ya da sanatsal bir obje satın alabilirsiniz.
Boğa:
Seyahatlerde beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabileceğiniz bir gün olacak. Ailenizle ve evinizle ilgili değişiklikler, yenilenmeler, gelişmeler için uygun bir gün. Ailenize yeni biri katılabilir.
İkizler:
Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir aile büyüğü ile gerginlikler yaşamanız söz konusu olabilir. Ruhsal ve kişisel gelişim konusunda eğitim ve seminerlere katılabileceğiniz bir gün olacak.
Yengeç:
İkili ilişkilerde kırgınlıklara özen göstermeniz gereken bir sabah olacak. Sosyal organizasyonlar, yardım kuruluşları ya da arkadaş çevrenize para vermekten çekinmeniz gereken birkaç gün.
Aslan:
Günlük rutininizdeki köklü ve hayat felsefenizde radikal değişim sizi zorluyor. Dinlenmek ve kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili önemli bir fırsat yakalama şansı olabilir.
Başak:
Gelir dışı kaynaklarınız ile aşırı riskler almaktan kaçınmanız gereken bu süreçte hayallerinizin ve arzularınızın sizi zorladığını hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde idealleriniz ve inançlarınız zorlayabilir.
Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili konular sebebiyle aileniz, eşiniz, ortağınızla sabah saatlerinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelecek aşırı iyimser bir yatırım teklifine şüphe ile yaklaşmalısınız.
Akrep:
İnançlar ve ideallerinizi ikna yolunda ilişkilerinizde yıkıcı ve kırıcı olmaktan çekinmeniz gereken bir sabah. Kariyeriniz ile ilgili gelişim fırsatları yakalayabileceğiniz bugünde aşırı iyimser olabilirsiniz.
Yay:
Gelir dışı kaynaklarınızla ya da ortak gelirlerinizle ilgili duygusal gerginlikler yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. İdealleriniz sebebiyle çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerde abartılar söz konusu olabilir.
Oğlak:
İkili ilişkilerde ego savaşları yaşama potansiyeli yüksek bir sabah olacağı için dikkatli davranmalısınız. Yaratıcılık ve ruhsal konuları bir araya getirmek ya da eğlenceye aşırı harcama söz konusu olabilir.
Kova:
Evinizde ya da ailenizle çalışanlar için yaptığınız fedakarlıklar sebebiyle güç savaşları yaşayabilirsiniz. Aileniz ve eşinizle sevgi dolu bir sabah olabileceği gibi aşırı tepkiler de verilebilir.
Balık:
Gelirleriniz ya da iş yerinizdeki görevleriniz ile ilgili değişiklikler çalışma arkadaşlarınız tarafından hoş karşılanmayabilir. İletişimde abartılar, sözleşme ve anlaşmalarda karışıklıklar çıkabilir.


Popüler Yayınlar