28 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah aileniz ile beklenmedik gerginliklerden kaçınmanızda fayda var. Gün boyunca keyfiniz ve rahatınız için aşırı harcamalarda bulunabilir ya da sanatsal bir obje satın alabilirsiniz.
Boğa:
Seyahatlerde beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabileceğiniz bir gün olacak. Ailenizle ve evinizle ilgili değişiklikler, yenilenmeler, gelişmeler için uygun bir gün. Ailenize yeni biri katılabilir.
İkizler:
Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir aile büyüğü ile gerginlikler yaşamanız söz konusu olabilir. Ruhsal ve kişisel gelişim konusunda eğitim ve seminerlere katılabileceğiniz bir gün olacak.
Yengeç:
İkili ilişkilerde kırgınlıklara özen göstermeniz gereken bir sabah olacak. Sosyal organizasyonlar, yardım kuruluşları ya da arkadaş çevrenize para vermekten çekinmeniz gereken birkaç gün.
Aslan:
Günlük rutininizdeki köklü ve hayat felsefenizde radikal değişim sizi zorluyor. Dinlenmek ve kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili önemli bir fırsat yakalama şansı olabilir.
Başak:
Gelir dışı kaynaklarınız ile aşırı riskler almaktan kaçınmanız gereken bu süreçte hayallerinizin ve arzularınızın sizi zorladığını hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde idealleriniz ve inançlarınız zorlayabilir.
Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili konular sebebiyle aileniz, eşiniz, ortağınızla sabah saatlerinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelecek aşırı iyimser bir yatırım teklifine şüphe ile yaklaşmalısınız.
Akrep:
İnançlar ve ideallerinizi ikna yolunda ilişkilerinizde yıkıcı ve kırıcı olmaktan çekinmeniz gereken bir sabah. Kariyeriniz ile ilgili gelişim fırsatları yakalayabileceğiniz bugünde aşırı iyimser olabilirsiniz.
Yay:
Gelir dışı kaynaklarınızla ya da ortak gelirlerinizle ilgili duygusal gerginlikler yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. İdealleriniz sebebiyle çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerde abartılar söz konusu olabilir.
Oğlak:
İkili ilişkilerde ego savaşları yaşama potansiyeli yüksek bir sabah olacağı için dikkatli davranmalısınız. Yaratıcılık ve ruhsal konuları bir araya getirmek ya da eğlenceye aşırı harcama söz konusu olabilir.
Kova:
Evinizde ya da ailenizle çalışanlar için yaptığınız fedakarlıklar sebebiyle güç savaşları yaşayabilirsiniz. Aileniz ve eşinizle sevgi dolu bir sabah olabileceği gibi aşırı tepkiler de verilebilir.
Balık:
Gelirleriniz ya da iş yerinizdeki görevleriniz ile ilgili değişiklikler çalışma arkadaşlarınız tarafından hoş karşılanmayabilir. İletişimde abartılar, sözleşme ve anlaşmalarda karışıklıklar çıkabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova