3 Mart Astroloji Gündemi

Koç:
Hayatınızda daha fazla özgürlük ve orijinallik için harekete geçebileceğiniz ve yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Bu özel günü iyi değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili konularda fikir önderliği yapabileceğiniz, inovatif ve sıra dışı öneriler getirebileceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.  Evde işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İkizler:
Idealleriniz doğrultusunda özgürleşmek ve özgünlüğünüzü ortaya koymak için iletişimde ve sosyal arenada yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Yengeç:
İkili ilişkiler ve kariyerinizde cesaretiniz vasıtasıyla gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili özgün ve özgürlüğü yakalayabilirsiniz. Sıra dışı fikirleriniz size fayda sağlayabilir.

Aslan:
Yeni bilgilere ilişkileriniz vasıtasıyla ulaşma imkanı bulacağınız bir gün sizi bekliyor. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Özgürlükçü bakış açısı sarmalıyor.

Başak:
Günlük rutininizde daha Özgür ve Özgün olabilmek için Hayalinizdeki yaratıcı fikirleri açığa çıkarabileceğiniz bir gün olacak. Yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için gerekli cesareti bulacaksınız.

Terazi:
Toplumsal ya da sosyal organizasyonlarda, ekiplerle çalışmalarda Hümanizm ve birlik adına yaratıcılığınızı kullanarak liderlik yapabilirsiniz. Ortağınız ya da eşiniz sizi harekete geçirebilir.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanarak özgünlüğünüzü ve özgürlüğünüzü ailenize gösterebilirsiniz. Günlük düzeniniz ve iş yaşantınızda köklü değişim ve sıra dışı hareketler yapabilirsiniz.

Yay:
Aşk yaşantınızda beklenmedik gelişmelere yer açın. Yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz ile farkınızı ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Fikirleriniz ile insanları etkileyerek insanları inandırabilirsiniz.

Oğlak:
Mistik konulara eğilmek için güzel bir gün olabilir. İdealist bakış açınızla toplum yararına finansal hareketlerde yaratıcı projelere katılabilirsiniz. Düşüncelerinizde gücünüzü ortaya koyacaksınız.

Kova:
İletişim tarzınız, hümanist düşünceleriniz, yaratıcı ve sıra dışı fikirleriniz ile insanları etkileyecek ve kendinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. İkili ilişkilerden yana da şanslı olacaksınız.

Balık:
Kariyer, iş yaşantınız ve finansal durumunuz için yaratıcı fikirler geliştirebilir ve sıra dışı aksiyonlar alabilirsiniz. Bunun yanı sıra mistik ve ruhsal konular hakkında fikirlerinizden de faydalanmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem