30 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:

Maddi konularda kariyeriniz ile ilgili önemli, güç sahibi, otorite figürlerinden destek alabileceğiniz bir gün olacak. Sanatsal bir konu ya da yaratıcı bir çalışmadan gelir kazanmaya başlayabilirsiniz.

Boğa:

Çekiciliğinizin oldukça kuvvetli olacağı birkaç gün sizi bekliyor. Hukuki, medya ya da akademik konularda önemli kişiler ya da otorite figürlerinden destek almanız söz konusu olabilir.

İkizler:

Büyük bir akrabanızın desteği kaynağını bilmediğiniz bir yatırım olarak ulaşabilir. Kendinizi şımartmak ve rahatlamak için masaj, kuaför vb başvurabilirsiniz. Kendi  başınıza keyfiniz yerinde!

Yengeç:

Sosyal organizasyonlarda önemli kişiler ile tanışma fırsatı yakalayabilir ya da sosyal çevrenizden biri ile güçlü bir ortaklık için adım atma şansı yakalayabilirsiniz. Eşinizle romantik bir gün sizi bekliyor.

Aslan:

Kariyeriniz ile ilgili arzularınızı, hedeflerinizi, hayallerinizi hayata geçirmek için otorite figürü, güçlü kişilerden destek alabileceğiniz önemli bir gün olacak. Kendinizi gösterme fırsatı yaratmalısınız.

Başak:

Yaratıcılığınızı ideallerinize ulaşmak için kullanmanız sizi güçlü ve farklı kılabilir. Yabancı biri ya da uzak bir seyahatte tanışacağınız bir kişi ile aşka bakış açınızı değiştirecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Terazi:

Eviniz ya da aileniz ile ilgili finansal konularda önemli ve güzel bir haber alabilirsiniz. Aile büyüklerinden biri cömert maddi bir yardımda bulunabilir ya da evinize teklif alabilirsiniz.

Akrep:

İkili ilişkilerde iletişim en güçlü silahınız olacak. Sevdiğinizle her türlü sorunu konuşabilir; ikna edebilir ya da çözümleyebilirsiniz. Sizin zihninizin dönüştürücü kabiliyeti onu yeniden büyüleyecek.

Yay:

Maddi konularda iş arkadaşlarınızla önemli kararlara imza atabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir işin sonuçlanması sebebiyle bonus, prim ya da ikramiye kazanabilir- talep edebilirsiniz.

Oğlak:

Hayatınız ile ilgili yeni yaratıcı bir işi başlatma gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence hayatınızda yeni bir devir başlıyor. Sanatsal bir organizasyona da katılabilirsiniz.

Kova:

Aileniz ve eviniz ile ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Aile büyüklerinizden biri haberiniz olmadan size destek olabilir. Aileniz, eviniz ile ilgili güzel bir sır ortaya çıkabilir.

Balık:

Sosyal organizasyonlarda otorite figürü ve güçlü kişileri etkilemek için ideal bir gün. İletişim kabiliyetiniz ve çekiciliğiniz ile herkesi büyüleyebilirsiniz. Aşk kapıda olabilir.


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova