31 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:

Bugün zihninizde ve motivasyonunuzda değişiklikler oluyor. 15 Nisan’a kadar daha hızlı ve kararlı düşünebilirsiniz. Maddi konularda 12 Mayıs’a kadar daha savaşçı bir tutum sergilenebilir.

Boğa:

Enerjinizin ve hayatınızda aktivitenin yüksek olacağı bir döneme giriyorsunuz. 12 Mayıs’a kadar tempo oldukça yüksek. 15 Nisan’a kadar düşünceleriniz karışık, ilham gücünüz yüksek olabilir.

İkizler:

Arkadaşlarınızla ve çevrenizle iletişimin yoğun olacağı bir dönem başlıyor. 12 Mayıs’a kadar ekiplerde aktif rol alabilirsiniz. Ayrıca 15 Nisan’a kadar kendi başınıza da projeler yürütebilirsiniz.

Yengeç:

Kariyerinizde girişimci fikirleri 15 Nisan’a kadar ortaya koyabileceğiniz; ikna kabiliyetinizin yüksek olduğu bir dönem başlıyor. Arkadaşlarla 12 Mayıs’a kadar yeme-içme keyif yapılabilir.

Aslan:

İdealleriniz ve uluslararası işlerinizde iletişimin aktif olacağı 15 Nisan’a kadar medyada görünür olabilirsiniz. 12 Mayıs’a kadar kariyerinizde güven ve sabitlik için savaşabilirsiniz.

Başak:

Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili 15 Nisan’a kadar iletişim hızlı ve yoğun olacak. Önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Hukuki konuları 12 Mayıs’a kadar zorlamamak iyi olabilir.

Terazi:

15 Nisan’a kadar ikili ilişkiler ve ortaklıklarda fikirlerinizi aktarmakta daha cesur hissedebilirsiniz. Agresif olmaktan kaçınmalısınız. Finansal konular 12 Mayıs’a kadar gündeme gelebilir.

Akrep:

12 Mayıs’a kadar ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili yol almak ve güven ortamı ararken zorlandığınızı hissedebilirsiniz. 15 Nisan’a kadar iş yerinizde ve günlük hayatınızda iletişim hızlı ve aktif. 

Yay:

15 Nisan’a kadar zihisel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir dönem. Aşk hayatınızda cesur olabilirsiniz ancak risk alırken düşünmelisiniz. 12 Mayıs’a kadar günlük hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Oğlak:

Aileniz ve eviniz ile ilgili zihninizde birçok konunun gündeme geleceği 15 Nisan’a kadar olan dönemde birçok aile bireyi ile iletişime geçebilir; birçok farklı haberler alabilirsiniz.

Kova:

Zihin ve iletişim gezegeninin desteği ile 15 Nisan’a kadar birçok seminer ya da eğitime katılabilirsiniz. 12 Mayıs’a kadar evinizde konfor ve huzur yaratmak için aktif olabilirsiniz.

Balık:

Maddi konuların hayatınızda önemli bir rol oynayacağı 15 Nisan’a kadar olan dönemde iletişim hızlı olabilir ya da yeni bilgiler alabilirsiniz. Kısa kaçamaklar 12 Mayıs’a kadar keyif verecek. 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova