4 Mart Astroloji Gündemi

Koç:
Hayatınıza  aksiyon ve heyecan dokunuşu keyif verebilir. Aşk Hayatınızda beklenmedik gelişmeler mutluluğunuzu arttırabilir. Yaratıcı çalışmalarda ve çocuklarla sıra dışı keyifler yakalayabilirsiniz.

Boğa:
Aileniz ya da ev ile ilgili beklenmedik bir gelişmenin ortaya çıkması aile içinde Mutluluğu katlayacak. Evinizi yenileme Fırsatı yakalayabilir ya da ailenize katılacak bir bireyin haberini alabilirsiniz.

İkizler:
Sosyal çevrenizden gelecek sürpriz bir haber ile telefonunuz susmayabilir. Hızlanan iletişim ya da sözleşme ile kendinizi Tanıtma Fırsatı yakalamanız söz konusu olabilir.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler gelirlerinizde Artış sağlamanız mümkün olacak. İstediğiniz zam ya da müşteri teklifi ile ilgili cesur davranabileceğiniz bir gün.

Aslan:
Kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Uluslararası bir kaynak, hukuki bir konu ya da medya ile ilgili bir konuda Sürprizler gelişiminize Katkıda bulunacak.

Başak:
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili alacağınız beklenmedik bir haber ile üzerinde çalıştığınız projeyi Genişletme Fırsatı yakalayabilirsiniz. Ortaya çıkmak için henüz erken de olsa destek mutlu edecek.

Terazi:
Sosyal çevrenizden birinin vasıtası ile hayatınızın Aşkı ile tanışabilirsiniz ya da eşinizin bir sürprizi ile girmek istediğiniz bir sosyal çevreye adım atabilirsiniz. Şanslı ve keyifli bir gün olacak.

Akrep:
İş yerinizde arkadaşlarınızın sürpriz desteği ile kariyerinizde Atılım yapma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Günlük rutininizde size keyif verecek ve özgürleştirecek bir radikal değişiklik yapabilirsiniz.

Yay:
Aşk ve heyecan bir arada! Bir yabancı, yurt dışı bağlantısı ya da seyahati ile Hayatınızda keyifi yakaladığınızı hissedebilirsiniz. Inovatif fikirler ile kendinizi medyada Tanıtma şansı da olabilir.

Oğlak:
Gelir dışı kaynaklarınızla emlak alımı düşünüyorsanız doğru zaman olabilir. Kredi başvurusu onayı ya da beklenmedik bir emlak Fırsatı söz konusu olabilir. Aile bireylerinin sürpriz desteği olabilir. 

Kova:
Çıkacağınız spontane bir kısa seyahat ile aşk hayatınıza renk gelebilir. Tanışacağınız sıra dışı biri ile geleceğe yönelik planlar yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Sürpriz bir Ortaklık da olabilir.

Balık:
Bugün işinizde geliştirmeyi düşündüğünüz alanlar için radikal finansal kararlar alabilirsiniz. Meyvelerini hem maddi hem de fiziksel olarak alacaksınız. Risk almaya eğilim göstereceksiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem