6 Mart Astroloji Gündemi

Koç:
Kariyeriniz güçlü bir otorite figürünün desteği ile üzerinde çalıştığınız projede tatmin duyacaksınız. Yöneticilerinizden talep etmeyi düşündüğünüz konuları görüşmek için iyi bir gün olacak.

Boğa:
Tüm gün çocuklar ve yaratıcı işler vb elinizde bekleyen işlerle ilgilenebilirsiniz. Uluslararası, hukuki ya da akademik bir konuda alacağınız otorite figüründen destek sosyal çevrede parlamanızı
sağlayacak.

İkizler:
Eviniz ve aileniz ile ilgili detaylar ile uğraşmak için güzel bir gün.Gelir dışı kaynaklar ile ilgili beklediğiniz bir onay ya da yatırımcıdan alacağınız onay kariyerinizde yükselmenize yardımcı
olabilir.

Yengeç:
Sözleşmeler, görüşmeler ve yazışmaların üzerinden geçmek ve toparlamak için bugünü kullanabilirsiniz. Güçlü bir ortak adayının desteği ile uluslar arası arena ya da medyada parlayacaksınız.

Aslan:
Maddi konularda yeni kararlar almak yerine mevcut durumunuzu değerlendirmek için iyi bir gün olabilir. İş yerinizde bonus, prim vb ile ilgili görüşmeleri bugün yapmanız sizin için faydalı olacaktır.

Başak:
Dolunay'ın ardından karmik temizlikler için meditasyon vb ile bugünü değerlendirebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızın desteği ile çocuklar ya da yaratıcı projelerde güç kazanabilirsiniz.

Terazi:
Aile büyüklerinizden birinin desteği ile iş yerinizde liderlik pozisyonu yakalamanız söz konusu olabilir. Ailenizde otorite figürü kişilerden destek isteyerek günlük hayatınızda değişiklik yaratabilirsiniz.

Akrep:
Sosyal organizasyonlar ile ilgili yapmanız gereken işleri tamamlayabileceğiniz bir gün olacak. Sözleşmeler ile ilgili güçlü birinden alacağınız destek ya da olumlu bir haber risk almanıza yardımcı olabilir.

Yay:
İşiniz ve kariyerinizi ilgilendiren konuları toparlamaya vakit ayırabileceğiniz bir gün olacak. Maddi konularda alacağınız güçlü birinden destek ile ev almak ya da değiştirmek ile ilgili karar alabilirsiniz. 

Oğlak:
Eğitiminiz ile ilgili işleri toparlayacağınız bir gün olabilir. Kendi gücünüzü elinize alarak önemli sözleşme ya da anlaşmalara liderlik edebilir; görüşmelere ön ayak olma fırsatı yaratabilirsiniz.

Kova:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili detayların üzerinden geçeceğiniz bir gün olabilir. Tanımadığınız büyük ya da güçlü bir akrabanın desteği ile gelirlerinizi arttırma fırsatları yaratabilirsiniz.

Balık:
Ortaklıklar ile ilgili konularda işlerinizi tamamlamak için güzel bir gün olabilir. Sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteği ile önemli bir liderlik rolü üstlenebileceğiniz bir gün olacak.

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem