7 Mart Astroloji Gündemi

Koç:
İkili ilişkilerde denge, huzur ve uyum arayışı içinde olacağınız bir gün olacak. Akademik, hukuki ve uzak seyahatler ile ilgili konular eşiniz ya da ortağınızla geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa:
Bugün iş yerinizde çalışanlarla ilişkilerinizde hoşgörü, uyum ve denge arzusu ağır basıyor. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili alacağınız bir sorumluluk ya da destek ile kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

İkizler:
Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyma arzunuzun ya da hayattan estetik ve ilişkiler anlamında keyif alma isteğinizin yüksek olacağı bir gün. İkili ilişkilerde kendinizi güvende hissedeceğiniz bir gün.

Yengeç:
Ailenizle birlikte keyif, huzur ve denge içinde geçirmek istediğiniz; estetik ve sanat ile ilgili aktivitelerin yapılabileceği bir gün olacak. Ortaklıklar ve evlilik gibi konularda destek alabilirsiniz.

Aslan:
Bugün kardeşler ya da yakın akrabalar ile çıkacağınız kısa bir seyahatte ilişkilerde denge ve uyum ile sanatsal aktiviteler ön plana çıkabilir. Bir yaratıcı proje için somut adımlar atabilirsiniz.

Başak:
Finansal konularda denge ve huzurun ön taşıyacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eviniz ile ilgili geleceğe yönelik alacağınız kararlarda sanat ve estetik ile ilgili satın almalar da söz konusu olabilir.

Terazi:
İkili ilişkilerde ve tüm duygusal konularda denge ve uyum arayışında, hoşgörü ve sezgileriniz daha yüksek olabilir. Sanat ve estetik ile ilgili konular ön planda. Sözleşmelerde geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz.

Akrep:
İlişkilerinizde hoşgörü ve fedakarlığın ön plana çıkacağı bir gün olacak. Bir aile büyüğü ya da otorite figürünün finansal konularda desteği ile kendinizi duygusal olarak güvende hissedebilirsiniz.

Yay:
Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde uyum ve denge arzusu içinde olacağınız bugünde alacağınız destek ile sosyal organizasyonlarda somut adımlar atma ve sorumluluk alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oğlak:
Kariyer ile ilgili organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak. Bir aile büyüğü ya da sizden yaşça büyük birinin vesile olması ile kariyerinizde kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Kova:
Uluslararası ilişkiler, hukuki konular ya da medya ile olan ilişkilerinizde denge, uyum ve harmoni arayışında olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteği ile rahatlayabilirsiniz.

Balık:
Ailenizle ortak gelirler ya da sigorta, miras, bonus gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili konularda denge arzusundasınız. Kariyerinizde güçlü birinin desteği, onayı ile aradığınız huzuru bulacaksınız.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova