8 Mart Burç Yorumları

Koç:
Bugüne sabah sporu ile başlamak faydalı olabilir. Öğleye doğru eşinizle hayatın tadını çıkardığınızı hissedebilirsiniz. Kariyer ve diğer tüm ilişkilerde gerginliklere karşı akşam saatlerinde dikkatli olmalı.

Boğa:
Sağlığınız ile ilgili  denge arzusu ile sabah saatleri gergin geçse de öğleye doğru ailenizle birlikte keyif yapabilirsiniz.Özellikle hukuki konularda otorite figürleri ile akşam saatlerinde çekişmemekte fayda var.

İkizler:
Sanat ve yaratıcılık ile hayattan keyif alma arzusu ile başladığınız güne arkadaşlarınızla sportif aktiviteler ve spontane-kısa seyahatler ile devam edebilirsiniz.Maddi konularda akşam şartları zorlamamalısınız.

Yengeç:
Aile içi ilişkilerin önem taşıyacağı bugünde, güne başlarken ve bitirirken gerginliklerden uzak durmakta fayda var. Sabahtan öğleye doğru eviniz için sanatsal bir obje alışverişine çıkabilirsiniz. 

Aslan:
Güne başlarken estetik ve sanatsal konular ön plana çıkarken, kardeşlerinizle birlikte keyifli bir program yapabilirsiniz. İşiniz ve medya,hukuk konularında akşama doğru gerginlikten uzak durmalısınız.

Başak:
Finansal konularda denge ve huzur arayışı içinde olacağınız bugünde gelir dışı kaynaklar ile ilgili gerginlikle başlayabilirsiniz. Evde film izlemek, kitap okumak gibi faaliyetler keyfi verebilir.

Terazi:
Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde sabah saatlerini eşinizle spor aktiviteleri ile geçirmeniz faydalı olabilir. Arkadaşlarla keyifli bir öğleye geçiş yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkileri zorlamamakta fayda var. 

Akrep:
İkili ilişkilerde denge ve huzur arayışında olacağınız bugünde sabah saatlerinde günlük işler ve koşuşturmacalar içinde olabilirsiniz. Öğleye doğru kariyeriniz ile ilgili güzel bir haber alabilir ve rahatlayabilirsiniz.

Yay:
Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizde denge ve uyumun nem taşıyacağı bir gün olacak. Öğleye doğru inançlar, ilahi konular ya da akademik konularda ilerleme kaydetme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oğlak:
Kariyer ilişkilerinizde denge ve harmoniyi yakalamayı arzu edebilirsiniz. Evinizde işlerinizi toparlamak için koşacağınız bir sabah olabilir. Finansal konularda alacağınız güzel bir haber rahatlatacak.

Kova:
Sosyal medya ya da uluslar arası ilişkilerde denge ve uyumun önemli olacağı bugünde ikili ilişkilerde şansınızı çevrenizi genişletmek için kullanabilirsiniz. Sportif faaliyetler rahatlatabilir.

Balık:
Mistik ve ruhsal konulara yakınlık; ortak gelirler konusunda ilişkilerde denge ve uyum ile iş yerinizde genişleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aşırı harcamalardan uzak durmanızda fayda var.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem