9 Mart Burç Yorumları

Koç:
Arkadaşlarınızla olan iletişiminiz ile ilişkileriniz denge ve uyumu yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Öğleden sonradan itibaren gelir dışı kaynaklar ile ilgili netlikler kazanmanız mümkün olabilir.

Boğa:
Kariyerinizde insancıl ve özgün fikirlerinizle çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde harmoni ve uyumu sağlayabileceğiniz bir gün ile haftaya başlıyorsunuz. Yeni başlangıçlar yerine işleri tamamlamalı.

İkizler:
İdealler ve vizyonunuz ile ilgili özgün fikirleriniz ile yaratıcı projelerde sanatsal dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren işleriniz ile ilgili konularda daha net sonuçlar alabilirsiniz.

Yengeç:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında özgün ve orjinal fikirleriniz ile aile içi ilişkilerde denge ve uyumu sağlamanız daha kolay olabilir. Evinizde de estetik ve sanatsal yaratıcılığı yakalayabilirsiniz.

Aslan:
İkili ilişkilerde farklı düşünüş tarzınız ve iletişimde uyum ve denge arayışı ile ortaklıklar, sözleşmeler konularında ılımlı bir gün geçirebilirsiniz. Aile ile ilgili konularda daha derin duygular içinde olabilirsiniz.

Başak:
Günlük işlerinizle ilgili konularda yaratıcılığınızı ve özgünlüğünüzü ortaya koyarak finansal konularda uyumu yakalayabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren kardeşlerle ilgili deri duygular hissedebilirsiniz.

Terazi:
İkili ilişkilerde denge, uyum ve harmoni arayışınız ve özgürlükçü, özgün düşünce tarzınız ilişkilerinizde uyumu yakalamanızı sağlayabilir. Akşama doğru maddi konularda mücadele ve azimli hissedebilirsiniz. 

Akrep:
Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda özgün ve orjinal fikirleriniz ve fedakar duygularınız ılımlı bir ortam yakalamanızı sağlayabilir. Öğleden sonra daha sezgisel ve derin duygular içinde olabilirsiniz.

Yay:
İletişimde arkadaş canlısı, hümanist ve insancıl bakış açınız ile sosyal organizasyonlarda kişiler arası denge ve uyumu yakalayabilirsiniz. Akşama doğru meditasyon, yoga vb keyif verebilir.

Oğlak:
Finansal konularda farklı fikirlerinizle kariyeriniz ile ilgili kişilerle ilişkilerinizde uyum sağlayabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren arkadaşlarınızla ve dostlarınızla ilgili derin duygular içinde olabilirsiniz.

Kova:
Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bugünde akademik ve hukuki konularda ilişkilerinizde dengeyi sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada orjinal fikirlerinizle yeni ilişkiler kurabileceğiniz bir gün olabilir.

Balık:
Bugün meditasyon, ruhsal çalışmalar ya da metafizik konularına ılımlı bir yaklaşımla orjinal fikirler getirebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren sezgileriniz ve duygularınız daha yoğun olabilir.

Popüler Yayınlar