9 Mart Burç Yorumları

Koç:
Arkadaşlarınızla olan iletişiminiz ile ilişkileriniz denge ve uyumu yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Öğleden sonradan itibaren gelir dışı kaynaklar ile ilgili netlikler kazanmanız mümkün olabilir.

Boğa:
Kariyerinizde insancıl ve özgün fikirlerinizle çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde harmoni ve uyumu sağlayabileceğiniz bir gün ile haftaya başlıyorsunuz. Yeni başlangıçlar yerine işleri tamamlamalı.

İkizler:
İdealler ve vizyonunuz ile ilgili özgün fikirleriniz ile yaratıcı projelerde sanatsal dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren işleriniz ile ilgili konularda daha net sonuçlar alabilirsiniz.

Yengeç:
Ailenizle ortak gelirleriniz hakkında özgün ve orjinal fikirleriniz ile aile içi ilişkilerde denge ve uyumu sağlamanız daha kolay olabilir. Evinizde de estetik ve sanatsal yaratıcılığı yakalayabilirsiniz.

Aslan:
İkili ilişkilerde farklı düşünüş tarzınız ve iletişimde uyum ve denge arayışı ile ortaklıklar, sözleşmeler konularında ılımlı bir gün geçirebilirsiniz. Aile ile ilgili konularda daha derin duygular içinde olabilirsiniz.

Başak:
Günlük işlerinizle ilgili konularda yaratıcılığınızı ve özgünlüğünüzü ortaya koyarak finansal konularda uyumu yakalayabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren kardeşlerle ilgili deri duygular hissedebilirsiniz.

Terazi:
İkili ilişkilerde denge, uyum ve harmoni arayışınız ve özgürlükçü, özgün düşünce tarzınız ilişkilerinizde uyumu yakalamanızı sağlayabilir. Akşama doğru maddi konularda mücadele ve azimli hissedebilirsiniz. 

Akrep:
Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda özgün ve orjinal fikirleriniz ve fedakar duygularınız ılımlı bir ortam yakalamanızı sağlayabilir. Öğleden sonra daha sezgisel ve derin duygular içinde olabilirsiniz.

Yay:
İletişimde arkadaş canlısı, hümanist ve insancıl bakış açınız ile sosyal organizasyonlarda kişiler arası denge ve uyumu yakalayabilirsiniz. Akşama doğru meditasyon, yoga vb keyif verebilir.

Oğlak:
Finansal konularda farklı fikirlerinizle kariyeriniz ile ilgili kişilerle ilişkilerinizde uyum sağlayabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren arkadaşlarınızla ve dostlarınızla ilgili derin duygular içinde olabilirsiniz.

Kova:
Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bugünde akademik ve hukuki konularda ilişkilerinizde dengeyi sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada orjinal fikirlerinizle yeni ilişkiler kurabileceğiniz bir gün olabilir.

Balık:
Bugün meditasyon, ruhsal çalışmalar ya da metafizik konularına ılımlı bir yaklaşımla orjinal fikirler getirebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren sezgileriniz ve duygularınız daha yoğun olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem