1 Nisan Günlük Burç Yorumları

Pek Şaka Kaldıramayabiliriz!

Koç:
Güne başlarken işiniz ve hukuki konular ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle gerginlikler ve kısıtlanmalar hissedebilirsiniz. Akşama doğru fikirlerinizde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. 

Boğa:
Çocuklarınız, eğlence hayatınız ve riskleriniz ile ilgili detaycı ve mükemmeliyetçi olacağınız bugünde gelir dışı kaynaklarınızda kısıtlanma ve sorumluluklar sizin için zorlayıcı olabilir.

İkizler:
Eviniz ve aileniz ile ilgili sorumluluklarınız konusunda eşinizle sabah saatlerinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınız oldukça yüksek. 

Yengeç:
Yazılı ve sözlü iletişimde, sözleşme, anlaşma gibi konularda detaycı ve mükemmeliyetçi olacağınız bugün de çalışma arkadaşlarınızla sorumluluklar sebebiyetiyle çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan:
Maddi konularda detaycı ve titiz tavrınız bir yana riskleriniz yada çocuklarınızın sorumlulukları sebebiyet ile kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Metafizik konulara açık olacağınız bir akşam.

Başak:
Duygularınıza rahatça ortaya koymak arzusunda olduğunuz bugün de ailevi sorumluluklarınızın sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Akşam ikili ilişkilerde duygularınızı netleştirmek zor olabilir.

Terazi:
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınıza karşı sorumluluklarınız ile fedakar yapınız arasındaki çelişki gergin bir sabaha başlamanıza sebep olabilir. İşiniz ile ilgili konularda karışıklık yaşanabilir.

Akrep:
Sosyal çevrenize karşı duyarlı ve titiz tavrınız ile maddi gelir kaynaklarınız ile ilgili sorumluluklarınızın Çatışması gerginlik yaratabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir akşam geçireceksiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili konularda detaycı, titiz, planlı olma arzunuz ile sorumluluklarınız çatışabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Aileniz ve kariyeriniz ile ilgili gerçek ve idealler birbirine karışabilir.

Oğlak:
Güne hukuki konular ile ilgili belirsiz, gizli kısıtlamaların gerginliği ile başlayabilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişimde özellikle sözleşme, anlaşma vb belirsizlikler gün sonuna doğru zorlayabilir.

Kova:
Gelir dışı kaynaklarınız ya da ortak gelirleriniz ile ilgili titiz tutumunuz sosyal çevrenizden bir otorite figürünün hoşuna gitmeyebilir. Maddi belirsizlikler duygusal gerginlik yaratabilir.

Balık:
İkili ilişkilerde detaycı tavrınız sebebiyle kariyeriniz ile ilgili bir erkek figürü ile çatışabilirsiniz. Akşama doğru daha ziyade karşımızdakilere karşı duygularınızı netleştiremeyebilirsiniz.

Popüler Yayınlar