1 Nisan Günlük Burç Yorumları

Pek Şaka Kaldıramayabiliriz!

Koç:
Güne başlarken işiniz ve hukuki konular ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle gerginlikler ve kısıtlanmalar hissedebilirsiniz. Akşama doğru fikirlerinizde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. 

Boğa:
Çocuklarınız, eğlence hayatınız ve riskleriniz ile ilgili detaycı ve mükemmeliyetçi olacağınız bugünde gelir dışı kaynaklarınızda kısıtlanma ve sorumluluklar sizin için zorlayıcı olabilir.

İkizler:
Eviniz ve aileniz ile ilgili sorumluluklarınız konusunda eşinizle sabah saatlerinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınız oldukça yüksek. 

Yengeç:
Yazılı ve sözlü iletişimde, sözleşme, anlaşma gibi konularda detaycı ve mükemmeliyetçi olacağınız bugün de çalışma arkadaşlarınızla sorumluluklar sebebiyetiyle çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan:
Maddi konularda detaycı ve titiz tavrınız bir yana riskleriniz yada çocuklarınızın sorumlulukları sebebiyet ile kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Metafizik konulara açık olacağınız bir akşam.

Başak:
Duygularınıza rahatça ortaya koymak arzusunda olduğunuz bugün de ailevi sorumluluklarınızın sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Akşam ikili ilişkilerde duygularınızı netleştirmek zor olabilir.

Terazi:
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınıza karşı sorumluluklarınız ile fedakar yapınız arasındaki çelişki gergin bir sabaha başlamanıza sebep olabilir. İşiniz ile ilgili konularda karışıklık yaşanabilir.

Akrep:
Sosyal çevrenize karşı duyarlı ve titiz tavrınız ile maddi gelir kaynaklarınız ile ilgili sorumluluklarınızın Çatışması gerginlik yaratabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir akşam geçireceksiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili konularda detaycı, titiz, planlı olma arzunuz ile sorumluluklarınız çatışabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Aileniz ve kariyeriniz ile ilgili gerçek ve idealler birbirine karışabilir.

Oğlak:
Güne hukuki konular ile ilgili belirsiz, gizli kısıtlamaların gerginliği ile başlayabilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişimde özellikle sözleşme, anlaşma vb belirsizlikler gün sonuna doğru zorlayabilir.

Kova:
Gelir dışı kaynaklarınız ya da ortak gelirleriniz ile ilgili titiz tutumunuz sosyal çevrenizden bir otorite figürünün hoşuna gitmeyebilir. Maddi belirsizlikler duygusal gerginlik yaratabilir.

Balık:
İkili ilişkilerde detaycı tavrınız sebebiyle kariyeriniz ile ilgili bir erkek figürü ile çatışabilirsiniz. Akşama doğru daha ziyade karşımızdakilere karşı duygularınızı netleştiremeyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova