11 Nisan Günlük Burç Yorumları

Venüs 8 Mayıs'a Kadar İkizler Burcunda Olacak! 
Koç:
İkili ilişkilerinizde iletişim artıyor. Özellikle estetik ve sanat hakkında eğitimlere yöneleceğiniz bir dönem olabilir. 8 Mayıs'a kadar romantik kısa seyahatlere de çıkabilirsiniz.

Boğa:
Maddi konularda bilgi akışı hızlanıyor. 8 Mayıs'a kadar olan dönemde sahip olduğunuz varlıklar ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Lüks ve rahatınızı için harcamalarda kafanız Karışık olabilir.

İkizler:
Cazibenizin, estetik bakış açınızın ve zerafetin ön plana çıkacağı bir dönem başlıyor. 8 Mayıs'a kadar İkili ilişkilerde daha diplomatik, daha adil ve bilgi odaklı olabilirsiniz. İletişim ön planda.

Yengeç:
Kendi başınıza keyif yapmanın, yazmanın çizmenin ön plana çıkacağı bir dönem başlıyor. Geçmişten gelen ya da yeni biri ile gizi bir aşk söz konusu olabilir. Gizli Flörtler de yaşanabilir.

Aslan:
Sosyal hayatınız canlanıyor. 8 Mayıs'a kadar sosyal çevrenizle iletişiminiz yoğun ve akıcı olacak. Bu süreçte yeni bağlantılar kurabilir; arkadaşlar vasıtasıyla romantik bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Başak:
8 Mayıs'a kadar kariyeriniz ile ilgili  fikirlerinizi zerafet ve nezaketle aktarabilecek; yeni bağlantılar kurabileceksiniz. Mümkün olduğunca çok organizasyona katılmanız faydalı olacaktır.

Terazi:
Hayatınıza bir pencere açmanın tam zamanı! 8 Mayıs'a kadar farklı kültürler tanıyacağınız uzak seyahatlere çıkabilir yada yabancılarla bağlantı geliştirebilirsiniz. Sosyal medyada parlayabilirsiniz.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınızda ilgili olumlu haberlerin gelebileceği bir dönem sizi bekliyor. 8 Mayıs'a kadar bonus, kredi, miras vb ile ilgili yeni bağlantılar kurabilir; iş birliklerine adım atabilirsiniz.

Yay:
Havada aşk kokusu var! 8 Mayıs'a kadar ikili ilişkilere iletişim ve romantizmin değneği değecek. Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişi ile entellektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak:
İş yerinde çalışanlarla aranızda bağ kurabilir, ekip çalışmalarında uyumlu iletişim yakalayabilir ya da zeki elemanları işe alabilirsiniz. 8 Mayıs'a kadar bu donemi iyi değerlendirin.

Kova:
Aşk aşk aşk! 8 Mayıs'a kadar ilişkinizde romantizmi kelimelere dökebilir ve karşılıklı sevgiyi paylaşabilirsiniz. Eğer sevdiğinizle birlikteyseniz çocuk yapmayı düşünebilirsiniz.

Balık:
Aile içi ilişkilere dikkat! 8 Mayıs'a kadar  aile bireyleri ile keyifli paylaşımlarda bulunabilir hatta bir aile bireyi ile birlikte iş kurmayı düşünebilirsiniz. Akrabalardan güzel haberler gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem