11 Nisan Günlük Burç Yorumları

Venüs 8 Mayıs'a Kadar İkizler Burcunda Olacak! 
Koç:
İkili ilişkilerinizde iletişim artıyor. Özellikle estetik ve sanat hakkında eğitimlere yöneleceğiniz bir dönem olabilir. 8 Mayıs'a kadar romantik kısa seyahatlere de çıkabilirsiniz.

Boğa:
Maddi konularda bilgi akışı hızlanıyor. 8 Mayıs'a kadar olan dönemde sahip olduğunuz varlıklar ile ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Lüks ve rahatınızı için harcamalarda kafanız Karışık olabilir.

İkizler:
Cazibenizin, estetik bakış açınızın ve zerafetin ön plana çıkacağı bir dönem başlıyor. 8 Mayıs'a kadar İkili ilişkilerde daha diplomatik, daha adil ve bilgi odaklı olabilirsiniz. İletişim ön planda.

Yengeç:
Kendi başınıza keyif yapmanın, yazmanın çizmenin ön plana çıkacağı bir dönem başlıyor. Geçmişten gelen ya da yeni biri ile gizi bir aşk söz konusu olabilir. Gizli Flörtler de yaşanabilir.

Aslan:
Sosyal hayatınız canlanıyor. 8 Mayıs'a kadar sosyal çevrenizle iletişiminiz yoğun ve akıcı olacak. Bu süreçte yeni bağlantılar kurabilir; arkadaşlar vasıtasıyla romantik bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Başak:
8 Mayıs'a kadar kariyeriniz ile ilgili  fikirlerinizi zerafet ve nezaketle aktarabilecek; yeni bağlantılar kurabileceksiniz. Mümkün olduğunca çok organizasyona katılmanız faydalı olacaktır.

Terazi:
Hayatınıza bir pencere açmanın tam zamanı! 8 Mayıs'a kadar farklı kültürler tanıyacağınız uzak seyahatlere çıkabilir yada yabancılarla bağlantı geliştirebilirsiniz. Sosyal medyada parlayabilirsiniz.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınızda ilgili olumlu haberlerin gelebileceği bir dönem sizi bekliyor. 8 Mayıs'a kadar bonus, kredi, miras vb ile ilgili yeni bağlantılar kurabilir; iş birliklerine adım atabilirsiniz.

Yay:
Havada aşk kokusu var! 8 Mayıs'a kadar ikili ilişkilere iletişim ve romantizmin değneği değecek. Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişi ile entellektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak:
İş yerinde çalışanlarla aranızda bağ kurabilir, ekip çalışmalarında uyumlu iletişim yakalayabilir ya da zeki elemanları işe alabilirsiniz. 8 Mayıs'a kadar bu donemi iyi değerlendirin.

Kova:
Aşk aşk aşk! 8 Mayıs'a kadar ilişkinizde romantizmi kelimelere dökebilir ve karşılıklı sevgiyi paylaşabilirsiniz. Eğer sevdiğinizle birlikteyseniz çocuk yapmayı düşünebilirsiniz.

Balık:
Aile içi ilişkilere dikkat! 8 Mayıs'a kadar  aile bireyleri ile keyifli paylaşımlarda bulunabilir hatta bir aile bireyi ile birlikte iş kurmayı düşünebilirsiniz. Akrabalardan güzel haberler gelebilir.

Popüler Yayınlar