12 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: 

Sabahın erken saatlerinde ikili ilişkilerde ego ve fikirsel çatışmalardan kaçınmakta fayda var. Geceye doğru artan romantizm, fedakarlık ve hoşgörü ile sevdiklerinizle aranızda buzlar eriyebilir.

Boğa:

İdealleriniz ile bilinç altında egonuzun kendi içinde çeliştiğini hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarla sanatsal bir faaliyet ya da sosyal yardımlaşma organizasyonu enerjinizi yükseltebilir.

İkizler:

Korkular, maddi hedefleriniz ile ilgili konular hakkında arkadaşlarınızla fikir çatışmalarına düşebileceğiniz bir gün olacak. Geceye doğru ikili ilişkilerde romantizm ve hoşgörü artıyor.

Yengeç:

Eş ya da ortağınızla kariyeriniz ile ilgili ego çatışmaları ve fikir gerginliklerinden uzak durmanız gereken bir sabah. Akşam saatlerine doğru farklı felsefeler, okült konular ilham verebilir.

Aslan:

İşinizde hukuki, uluslararası ya da medya gibi konularda iletişim problemlerini uzlaştırmaya çalışmanız faydalı olacaktır. Arkadaşlarla ya da sevdiğinizle romantik, keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Başak:

Çocuklar ve ortak gelirler ile ilgili eşiniz ile gerginliklerin su yüzüne çıkabileceği bir sabah. Gün içinde ılımlı olmaya çalışmanızda fayda var. Akşam buzlar eriyerek yerini romantizme bırakıyor.

Terazi:

Ev ve aile ile ilgili konularda eşinizle aynı fikri paylaşmamanız ego çatışmalarına yol açabilir. Akşama doğru hayatın tadını çıkaracağınız programlar yapabilir; romantik havadan faydalanabilirsiniz.

Akrep:

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde gündelik işleriniz sebebiyle otorite figürleri ile iletişimde zorlantılar yaşayabilirsiniz. Geceye doğru aile içinde keyifli saatler sizi bekliyor.

Yay:

Maddi konularda risk almak ve almamak ile ilgili duygularınız ve düşünceleriniz sizi farklı yöne çekebilir. Bu gerginlik akşam saatlerine doğru yerini romantizme bırakarak rahatlamanızı sağlayacak.

Oğlak:

Aile içi ilişkilerde iletişimde zorlantılar yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Gün içinde yeni bir girişimde bulunmamanız faydalı olabilir. Geceye doğru iletişim ve hoşgörü ile rahatlıyorsunuz.

Kova:

Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla mecburi fedakarlıklar sebebiyle aranızda gerginlik yaşanabilir. Akşam saatlerine doğru duygularınız hafifliyor ve kendinizi romantik saatlere bırakıyorsunuz.

Balık:

Arkadaşlarla maddi konuları konuşmak için uygun bir gün olmayabilir. Gün içinde hafta başlamadan elinizdeki işleri toparlayabilirsiniz. Akşama doğru kendinizi şımartmak için vakit ayırmalısınız.


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem