14 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün sosyal organizasyonlar içinde görevlerinizin desteklendiğini hissedebilirsiniz. Sıra dışı sorumluluklar, liderlik pozisyonları ya da fikir çalışmalarında yer alabilirsiniz.

Boğa:
Kariyerinizde özgünlüğünüzü ortaya çıkarmak için güzel bir gün. Üzerinde çalıştığınız farklı bir projeye, bir girişim fikrine ekiplerden destek almanız söz konusu olabilir.

İkizler:
İdealleriniz doğrultusunda ekiplerle yeni çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sosyal medya ve teknolojiyi kullanmak, fikirlerinizi başkalarına aktarmak öğleden itibaren daha kolay olacak. 

Yengeç:
Kariyerinizde öncülük ettiğiniz sıra dışı bir proje için sosyal bir organizasyondan finansal destek sağlayabilirsiniz. Fikrinize yatırım yapabilecek bu kişilerle öğleden sonra götürebilirsiniz.

Aslan:
İdealleriniz doğrultusunda eşinizden destek alacağınız bir gün. Hem kendi adımlarınız atıp hem de fikirlerinizin onaylandığını hissedebilirsiniz. Birlikte sıra dışı uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Başak:
Günlük işleriniz için bir aile büyüğü sizi şaşırtarak hem maddi hem manevi destek olabilir. Almak istediğiniz gelir dışı destek için görüşmenizi gün ortasında yapmanız faydalı olabilir.

Terazi:
Sevdiğinizle geleceğe Yönelik planlarınızı Konuşmak için güzel bir gün. Hem duygusal hem de Bilişsel olarak kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca eşiniz sizi oldukça şaşırtabilir.

Akrep:
Evinizde günlük işlerinizi toparlamak için güzel bir gün. İş yerinizde de fikirlerinizi paylaşmak, beyin fırtınalarında yer almak isteyebilirsiniz. Babanızın duygusal desteği sizi şaşırtacak.

Yay:
Yaratıcı projeler için önemli görüşme, sözleşme, anlaşma vb için destek bulabileceğiniz bir gün olacak. Aşırı ve beklenmedik riskler almaktan kaçınmanız sizin için faydalı olacaktır.

Oğlak:
Gelirleriniz ile ilgili aile büyüklerinden destek istemek için güzel bir gün olacak. Fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabilir; sizi şaşırtan destekler alabilirsiniz. Evinize sıra dışı bir obje alabilirsiniz.

Kova:
Kendinizi ve duygularınızı sıra dışı bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Önemli bir sunum ya da bilgi aktarımı söz konusu ise öğleden sonra saatlerinde izleyicileri şaşırtabilirsiniz.

Balık:
Maddi konular ile ilgili radikal kararlar almak isteyebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projenin maddi boyutlarını Görüşmek için güzel bir gün olabilir. Şaşırtıcı destekler alabilirsiniz.
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem