14 Nisan 2015 Salı

15 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Maddi konularda fikirlerinizi somutlaştırmak üzere adımlar atabileceğiniz bir süreç başlıyor. İkili ilişkilerde iletişimin zorlanacağı, sorumlulukların ağır basacağı birkaç gün sizi bekliyor.

Boğa:
Kendinizi ifade etmekte daha rahat olacağınız; yazılı ve sözlü iletişimin akıcı olacağı bir döneme giriyorsunuz. Ortak gelirle ilgili ilişkilerinizde sorumluluğun hatırlatılacağı bir gün olacak.

İkizler:
Zihninizdeki projelerin üzerinde çalışmak üzere kendinize vakit ayırabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bugün ikili ilişkilerde sorumluluklar vb sebebiyle kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.

Yengeç:
Kendinizi günün ve işin sorumlulukları ile kısıtlanmış, engellenmiş hissedebilirsiniz. İş yerinizde otoritelerle restleşmemekte fayda var. Arkadaşlarla iletişimin artacağı bir dönem başlıyor.

Aslan:
Sosyal çevrenizle dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Çocuklarla ilgili sorumluluklar zorlayıcı olabilir. Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor.

Başak:
Aile ya da eviniz sebebiyle kariyerinizde keyif veren işlerden, kişilerden birkaç gün uzaklaşabilirsiniz. Farklı felsefeler, bilgilere ulaşmanın keyif vereceği bir döneme giriyorsunuz.

Terazi:
Hayattaki idealleriniz, eğitim ve iletişimde sorumluluklarınızı sorgulayacağınız bir gün olabilir. Gelir dışı kaynak ve ortak gelirler ile ilgili rahat, olumlu haberler alacağınız bir dönem.

Akrep:
Hayattaki sorumluluklarınızın maddi mi yoksa değer verdikleriniz mi olduğunu sorgulayabilirsiniz. Ortak gelirler ve kaynaklar da zorlayabilir. Sevdiğinizle olumlu iletişim arzusundasınız.

Yay:
Günlük işlerde rahat ve keyifli bir iletişim ortamı arzulayacağınız bir dönem başlıyor. Ortaklarla ilişkilerde zorlanmalar, engellenmişlik ve bastırılma hissi tüm ikili ilişkilere yansıyabilir.

Oğlak:
Güzel sanatlar ve yaratıcılık ile ilgili zihinselliğin yoğun olacağı bir dönem başlıyor. Sağlığınız ile ilgili atmak istediğiniz adımları için bilinçaltınızda kendinizi zorluyor olabilirsiniz.

Kova:
Aile içi ilişkilerinizde huzur ve keyfin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Bugün kendinizi çocuklar ile ilişkiler, aşk ve yaratıcılık ile ilgili konularında baskı altında hissedebilirsiniz.

Balık:

Evinizde keyif yapmak, akrabalarla sohbet etmek isteyeceğiniz bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar sizi engelleyebilir. İletişimde keyif ön plana çıkıyor. Keyifli kısa seyahatler olabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...