15 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Maddi konularda fikirlerinizi somutlaştırmak üzere adımlar atabileceğiniz bir süreç başlıyor. İkili ilişkilerde iletişimin zorlanacağı, sorumlulukların ağır basacağı birkaç gün sizi bekliyor.

Boğa:
Kendinizi ifade etmekte daha rahat olacağınız; yazılı ve sözlü iletişimin akıcı olacağı bir döneme giriyorsunuz. Ortak gelirle ilgili ilişkilerinizde sorumluluğun hatırlatılacağı bir gün olacak.

İkizler:
Zihninizdeki projelerin üzerinde çalışmak üzere kendinize vakit ayırabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bugün ikili ilişkilerde sorumluluklar vb sebebiyle kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.

Yengeç:
Kendinizi günün ve işin sorumlulukları ile kısıtlanmış, engellenmiş hissedebilirsiniz. İş yerinizde otoritelerle restleşmemekte fayda var. Arkadaşlarla iletişimin artacağı bir dönem başlıyor.

Aslan:
Sosyal çevrenizle dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Çocuklarla ilgili sorumluluklar zorlayıcı olabilir. Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor.

Başak:
Aile ya da eviniz sebebiyle kariyerinizde keyif veren işlerden, kişilerden birkaç gün uzaklaşabilirsiniz. Farklı felsefeler, bilgilere ulaşmanın keyif vereceği bir döneme giriyorsunuz.

Terazi:
Hayattaki idealleriniz, eğitim ve iletişimde sorumluluklarınızı sorgulayacağınız bir gün olabilir. Gelir dışı kaynak ve ortak gelirler ile ilgili rahat, olumlu haberler alacağınız bir dönem.

Akrep:
Hayattaki sorumluluklarınızın maddi mi yoksa değer verdikleriniz mi olduğunu sorgulayabilirsiniz. Ortak gelirler ve kaynaklar da zorlayabilir. Sevdiğinizle olumlu iletişim arzusundasınız.

Yay:
Günlük işlerde rahat ve keyifli bir iletişim ortamı arzulayacağınız bir dönem başlıyor. Ortaklarla ilişkilerde zorlanmalar, engellenmişlik ve bastırılma hissi tüm ikili ilişkilere yansıyabilir.

Oğlak:
Güzel sanatlar ve yaratıcılık ile ilgili zihinselliğin yoğun olacağı bir dönem başlıyor. Sağlığınız ile ilgili atmak istediğiniz adımları için bilinçaltınızda kendinizi zorluyor olabilirsiniz.

Kova:
Aile içi ilişkilerinizde huzur ve keyfin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. Bugün kendinizi çocuklar ile ilişkiler, aşk ve yaratıcılık ile ilgili konularında baskı altında hissedebilirsiniz.

Balık:

Evinizde keyif yapmak, akrabalarla sohbet etmek isteyeceğiniz bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar sizi engelleyebilir. İletişimde keyif ön plana çıkıyor. Keyifli kısa seyahatler olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova