16 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinizi adeta hayal dünyasında hissedebilirsiniz. Maneviyatınızın ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu günde ruhsal çalışmalar, meditasyon yaparak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınızla sanatsal faaliyetlere katılabileceğiniz, birlikte yaratıcı işler çıkarabileceğiniz bir gün. Sosyal yardımlaşma organizasyonlarının gelişimine faydanız dokunabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kendi iş hayatınızın el verdiği ölçüde insanlığa, topluma faydalı işler yapmak istediğiniz bir gün olacak. İlham gücünüzü yaratıcı işlere yönlendirerek başarılı projelere imza atabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelişiminizin ön planda olduğu, özellikle ilahi ve felsefi konulara daha açık olduğunuz bir gün. Dua etmek, hayat felsefenizi geliştirecek manevi çalışmalarda bulunmak isteyebilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bu yoğun duygular içinde sezgilerinizin sesini dinleyin. Mistik konulara olan yeteneğiniz ile bugün başka bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminize vakit ayırmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle ya da ortağınızla yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü birlikte kullanabileceğiniz aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sezgilerinize ve duygularınıza güvenin. Size doğru yolu gösterecekler.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
 Bugün işinizle ilgili konularda konsantre olamadığınızı hissedebilirsiniz. İlham gücünüzün kuvvetli olmasından faydalanarak gelişiminize yönelik yaratıcı projelere ağırlık verebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal yaratıcılığınızın kuvvetli olduğu bugünü  yaratıcı konulara ağırlık vererek geçirmeniz faydalı olabilir. Uzak seyahatler, eğitim ve felsefi konularda da şanslı olduğunuz bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizin yanında, evinizde kendinizi duygusal olarak rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Bugün rahatlamak  için yoga, meditasyon yapabilir; akşam arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi sanat ve ruhsal çalışmalar yolu ile ifade etmek size mutluluk verecek. Sezgilerinize güvenin. Önemli sözleşme ve anlaşmalar için şanslı olduğunuz bugünü değerlendirmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda sezgilerinizin kuvvetli,  yardımlaşmaya açık ve duyarlı olduğunuz bir gün. Önemli girişimler ve toplum yararına çalışmalarda yer almak, manevi açıdan beslenmenizi sağlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Duygularınızın yoğun, sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünü sanatsal, mistik ya da kişisel gelişim çalışmalarına ayırabilirsiniz. Önemli girişimler için haftanın diğer Günlerini değerlendirmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem