16 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinizi adeta hayal dünyasında hissedebilirsiniz. Maneviyatınızın ve yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu günde ruhsal çalışmalar, meditasyon yaparak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarınızla sanatsal faaliyetlere katılabileceğiniz, birlikte yaratıcı işler çıkarabileceğiniz bir gün. Sosyal yardımlaşma organizasyonlarının gelişimine faydanız dokunabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kendi iş hayatınızın el verdiği ölçüde insanlığa, topluma faydalı işler yapmak istediğiniz bir gün olacak. İlham gücünüzü yaratıcı işlere yönlendirerek başarılı projelere imza atabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelişiminizin ön planda olduğu, özellikle ilahi ve felsefi konulara daha açık olduğunuz bir gün. Dua etmek, hayat felsefenizi geliştirecek manevi çalışmalarda bulunmak isteyebilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bu yoğun duygular içinde sezgilerinizin sesini dinleyin. Mistik konulara olan yeteneğiniz ile bugün başka bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminize vakit ayırmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle ya da ortağınızla yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü birlikte kullanabileceğiniz aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sezgilerinize ve duygularınıza güvenin. Size doğru yolu gösterecekler.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
 Bugün işinizle ilgili konularda konsantre olamadığınızı hissedebilirsiniz. İlham gücünüzün kuvvetli olmasından faydalanarak gelişiminize yönelik yaratıcı projelere ağırlık verebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal yaratıcılığınızın kuvvetli olduğu bugünü  yaratıcı konulara ağırlık vererek geçirmeniz faydalı olabilir. Uzak seyahatler, eğitim ve felsefi konularda da şanslı olduğunuz bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizin yanında, evinizde kendinizi duygusal olarak rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Bugün rahatlamak  için yoga, meditasyon yapabilir; akşam arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi sanat ve ruhsal çalışmalar yolu ile ifade etmek size mutluluk verecek. Sezgilerinize güvenin. Önemli sözleşme ve anlaşmalar için şanslı olduğunuz bugünü değerlendirmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda sezgilerinizin kuvvetli,  yardımlaşmaya açık ve duyarlı olduğunuz bir gün. Önemli girişimler ve toplum yararına çalışmalarda yer almak, manevi açıdan beslenmenizi sağlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Duygularınızın yoğun, sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünü sanatsal, mistik ya da kişisel gelişim çalışmalarına ayırabilirsiniz. Önemli girişimler için haftanın diğer Günlerini değerlendirmelisiniz.

Popüler Yayınlar