17 Nisan Burç Yorumları

Koç:
Eylül sonuna kadar kariyerde güçlenmek üzere inzivaya çekilebilirsiniz. Büyük bir geri dönüş yapabilirsiniz. Bugün yaratıcılık, hayatın tadını çıkarma ve maddi arzular arasında kalabilirsiniz.

Boğa:
Aile içi ilişkilerde gerginliklerin ve duygusal abartıların yer alabileceği bir gün olacak. Kendinizi dinleyerek idealleriniz; istek ve arzularınıza karar vereceğiniz beş aylık bir süreç başlıyor.

İkizler:
Ekip çalışmaları ve sosyal organizasyonlarda işlerinizi kolaylıkla organize edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. İletişimde abartılı sözler ve inatçılıktan uzak durmanız daha faydalı olabilir.

Yengeç:
Hayatınızda ilişkilerin anlamını, tüm ikili ilişkilerde neyi arzu ettiğiniz ve sistemin nasıl olması gerektiği ile ilgili kendinizi sorgulayacağınız bir beş ay sizi bekliyor. Maddi konularda aşırılıklara dikkat.

Aslan:
Yaşamınızda günlük düzeninizi, rutininizi gözden geçireceğiniz ve mevcut sistemi tamamen değiştirmek üzere adım atacağınız bir beş ay sizi bekliyor. Kariyerinizde abartılardan uzak durun.

Başak:
Hayatın tadı, yaratıcılık, risk alma, çocuklar ve aşk ile ilgili bildiğiniz her şeyi sıfırlayarak yeniden tanımlayacağınız bir süreç sizi bekliyor. Bugün inançlar konusunda inatçı olmamaya çalışmalısınız.

Terazi:
Bugünden itibaren Eylül sonuna kadar olan süreçte aileniz ve eviniz ile ilgili tüm sistemleri, yaşantı şeklinizi, yerinizi, ilişkilerinizi sorgulayabilir; değiştirebilirsiniz. Bugün maddi kararlara dikkat.

Akrep:
Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde agresif tavırların abartılmasından; kariyerde aşırı risk alma durumlarına dikkatli olunması gereken bir gün olacak. Sizi dönüştürecek yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Yay:
Sahip olduğunuz değerler ve maddi gelirleriniz ile ilgili bildiklerinizi kökten değiştirecek beş aylık bir süreç sizi bekliyor. İş yerinizde ideolojilerinizi aşırı sahiplenerek ikna çabası zorlayabilir.

Oğlak:
Eylül sonuna kadar olan süreçte kendinizi, dış görünüşünüzü, tarzınızı değiştirmek için kolları sıvayacaksınız. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili aşırı riskler almaktan kaçınmanız faydalı olabilir.

Kova:
Bilinçaltında korkular ve sizi zorladığını düşündüğünüz konuları ele almak; adeta zihninizi yeniden kurmak için önümüzdeki beş ay size iyi gelecek. İkili ilişkilere dikkat edilmesi gereken bir gün.

Balık:
Sosyal çevrenizde köklü bir değişim sizi bekliyor. Eylül sonuna kadar arkadaşlıklar, dostluklar ile ilgili düşüncelerinizi dönüştüreceğiniz bir süreç olacak. Fikirlerinizde inatçı olabileceğiniz bir gün.

Popüler Yayınlar