17 Nisan Burç Yorumları

Koç:
Eylül sonuna kadar kariyerde güçlenmek üzere inzivaya çekilebilirsiniz. Büyük bir geri dönüş yapabilirsiniz. Bugün yaratıcılık, hayatın tadını çıkarma ve maddi arzular arasında kalabilirsiniz.

Boğa:
Aile içi ilişkilerde gerginliklerin ve duygusal abartıların yer alabileceği bir gün olacak. Kendinizi dinleyerek idealleriniz; istek ve arzularınıza karar vereceğiniz beş aylık bir süreç başlıyor.

İkizler:
Ekip çalışmaları ve sosyal organizasyonlarda işlerinizi kolaylıkla organize edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. İletişimde abartılı sözler ve inatçılıktan uzak durmanız daha faydalı olabilir.

Yengeç:
Hayatınızda ilişkilerin anlamını, tüm ikili ilişkilerde neyi arzu ettiğiniz ve sistemin nasıl olması gerektiği ile ilgili kendinizi sorgulayacağınız bir beş ay sizi bekliyor. Maddi konularda aşırılıklara dikkat.

Aslan:
Yaşamınızda günlük düzeninizi, rutininizi gözden geçireceğiniz ve mevcut sistemi tamamen değiştirmek üzere adım atacağınız bir beş ay sizi bekliyor. Kariyerinizde abartılardan uzak durun.

Başak:
Hayatın tadı, yaratıcılık, risk alma, çocuklar ve aşk ile ilgili bildiğiniz her şeyi sıfırlayarak yeniden tanımlayacağınız bir süreç sizi bekliyor. Bugün inançlar konusunda inatçı olmamaya çalışmalısınız.

Terazi:
Bugünden itibaren Eylül sonuna kadar olan süreçte aileniz ve eviniz ile ilgili tüm sistemleri, yaşantı şeklinizi, yerinizi, ilişkilerinizi sorgulayabilir; değiştirebilirsiniz. Bugün maddi kararlara dikkat.

Akrep:
Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde agresif tavırların abartılmasından; kariyerde aşırı risk alma durumlarına dikkatli olunması gereken bir gün olacak. Sizi dönüştürecek yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Yay:
Sahip olduğunuz değerler ve maddi gelirleriniz ile ilgili bildiklerinizi kökten değiştirecek beş aylık bir süreç sizi bekliyor. İş yerinizde ideolojilerinizi aşırı sahiplenerek ikna çabası zorlayabilir.

Oğlak:
Eylül sonuna kadar olan süreçte kendinizi, dış görünüşünüzü, tarzınızı değiştirmek için kolları sıvayacaksınız. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili aşırı riskler almaktan kaçınmanız faydalı olabilir.

Kova:
Bilinçaltında korkular ve sizi zorladığını düşündüğünüz konuları ele almak; adeta zihninizi yeniden kurmak için önümüzdeki beş ay size iyi gelecek. İkili ilişkilere dikkat edilmesi gereken bir gün.

Balık:
Sosyal çevrenizde köklü bir değişim sizi bekliyor. Eylül sonuna kadar arkadaşlıklar, dostluklar ile ilgili düşüncelerinizi dönüştüreceğiniz bir süreç olacak. Fikirlerinizde inatçı olabileceğiniz bir gün.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem