18 Nisan Koç Burcunda Yeni Ay Burç Yorumları

Koç:
Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay ile hayatınızda başlangıç yapmak istediğiniz bir girişim için kolları sıvayabilirsiniz. Kendiniz ile ilgili yenilikler ve değişime hazır olun.

Boğa:
Geçmişinizle ilgili ve bilinçaltınızda bırakmanız gereken şeylerin farkındalığının arttığı ve sizi bitişler sayesinde başlangıçlara yönlendiren bir yeni ay olabilir. Şifalanmaya niyet edin.

İkizler:
Sosyal çevrenizde bugün gerçekleşen yeniay ile birlikte bitişler başlangıçları tetikleyebilir. Arkadaşlar ve ekiplerle girişilen işlerde yeni bir yol Haritası çizebilmek için kolları sıvayabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili adım atmak istediğiniz bir iş için başlangıç yapma enerjisini içinizde hissedeceğiniz bir gün olacak. Bugün gerçekleşen yeniay bir girişimde tamamlama cesareti sunuyor.

Aslan:
İdealleriniz ve hayat amacınıza doğru planladığınız eğitim, seyahat yada hukuki girişim için gerekli cesareti içinizde bulacaksınız. Yeni Ay ile planlarınızı tamamlamak için adım atabilirsiniz.

Başak:
Planınızı oluşturduğunuz girişim için finansal bir destek arayışına girebilir yada bir yatırımcıyla el sıkışabilirsiniz. Bugün gerçekleşecek yeni ay ile gelir dışı kaynakları kabul etmeye açılabilirsiniz. 

Terazi:
Bugün gerçekleşecek olan yeni ay ile ikili ilişkilerinizde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyorsunuz. Bugüne kadar  istediklerinize adım atmak için gerekli cesareti içinizde bulacaksınız.

Akrep:
Günlük düzeninizde gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz değişiklikleri tamamlayarak hayatınıza entegre etme zamanı. Bugün gerçekleşecek yeni ay ile yeni bir diyet ya da spor programına başlayabilirsiniz. 

Yay:
Başlamayı planladığınız yeni yaratıcı projeler için hareket Geçme cesaretini içinizde hissedeceğiniz bir gün olacak. Bugün gerçekleşen yeni ay ile yeni bir aşk da gündeminize girebilir.

Oğlak:
Bugün gerçekleşecek yeni ay ile aile ve ev düzeninizde değişikliklere yer açın. Yeni bir ev almaya karar vermek, yaşam stilinizi ya da aile düzeninizde değişiklikler yapmaya gidebilirsiniz.

Kova:
Hayatınızda kalemi elinize alıp yazmak; mikrofonu elinize alıp anlatmak istediğiniz ne varsa bu konuda bir adım atmanın tam zamanı. Koç Burcunda yeni ay size cesaret verecek.

Balık:
Bugün gerçekleşecek yeni ay ile gelirleriniz ile ilgili yeni girişimlerde bulunma düşüncenizi hayata geçirebilirsiniz. Mevcut durumu sonlandırıp yeni bir çözüm getirebilirsiniz.

Popüler Yayınlar