18 Nisan Koç Burcunda Yeni Ay Burç Yorumları

Koç:
Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay ile hayatınızda başlangıç yapmak istediğiniz bir girişim için kolları sıvayabilirsiniz. Kendiniz ile ilgili yenilikler ve değişime hazır olun.

Boğa:
Geçmişinizle ilgili ve bilinçaltınızda bırakmanız gereken şeylerin farkındalığının arttığı ve sizi bitişler sayesinde başlangıçlara yönlendiren bir yeni ay olabilir. Şifalanmaya niyet edin.

İkizler:
Sosyal çevrenizde bugün gerçekleşen yeniay ile birlikte bitişler başlangıçları tetikleyebilir. Arkadaşlar ve ekiplerle girişilen işlerde yeni bir yol Haritası çizebilmek için kolları sıvayabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili adım atmak istediğiniz bir iş için başlangıç yapma enerjisini içinizde hissedeceğiniz bir gün olacak. Bugün gerçekleşen yeniay bir girişimde tamamlama cesareti sunuyor.

Aslan:
İdealleriniz ve hayat amacınıza doğru planladığınız eğitim, seyahat yada hukuki girişim için gerekli cesareti içinizde bulacaksınız. Yeni Ay ile planlarınızı tamamlamak için adım atabilirsiniz.

Başak:
Planınızı oluşturduğunuz girişim için finansal bir destek arayışına girebilir yada bir yatırımcıyla el sıkışabilirsiniz. Bugün gerçekleşecek yeni ay ile gelir dışı kaynakları kabul etmeye açılabilirsiniz. 

Terazi:
Bugün gerçekleşecek olan yeni ay ile ikili ilişkilerinizde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyorsunuz. Bugüne kadar  istediklerinize adım atmak için gerekli cesareti içinizde bulacaksınız.

Akrep:
Günlük düzeninizde gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz değişiklikleri tamamlayarak hayatınıza entegre etme zamanı. Bugün gerçekleşecek yeni ay ile yeni bir diyet ya da spor programına başlayabilirsiniz. 

Yay:
Başlamayı planladığınız yeni yaratıcı projeler için hareket Geçme cesaretini içinizde hissedeceğiniz bir gün olacak. Bugün gerçekleşen yeni ay ile yeni bir aşk da gündeminize girebilir.

Oğlak:
Bugün gerçekleşecek yeni ay ile aile ve ev düzeninizde değişikliklere yer açın. Yeni bir ev almaya karar vermek, yaşam stilinizi ya da aile düzeninizde değişiklikler yapmaya gidebilirsiniz.

Kova:
Hayatınızda kalemi elinize alıp yazmak; mikrofonu elinize alıp anlatmak istediğiniz ne varsa bu konuda bir adım atmanın tam zamanı. Koç Burcunda yeni ay size cesaret verecek.

Balık:
Bugün gerçekleşecek yeni ay ile gelirleriniz ile ilgili yeni girişimlerde bulunma düşüncenizi hayata geçirebilirsiniz. Mevcut durumu sonlandırıp yeni bir çözüm getirebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova