19 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün sahip olduğunuz tüm maddi ve manevi değerler için niyet ve dilekte bulunma günü. Düşüncelerinizi, dualarınızı evrenle paylaşmalısınız. Kardeşlere karşı fedakarlık zorlayıcı olabilir.

Boğa:
Arkadaşlar, dostluklar, sosyal yardımlaşma organizasyonları ile ilgili zihninizde oluşturduğunuz niyetleri ortaya koyma zamanı. Maddi konularda fedakarlık yapma sizi zorlayan konu olabilir.

İkizler:
Kariyerinizde yaratıcı düşünceleri projelendirme ve somutlaştırma çabalarından fayda sağlayabilirsiniz. Kariyeriniz uğruna ikili ilişkilerde yapılan fedakarlıklar hayal kırıklığı yaratabilir.

Yengeç:
İdealleriniz ya da inanç uğruna fikirlerinizle arkadaşlarınızı, sosyal çevrenizi harekete geçirebilirsiniz. Aynı konuda ikili ilişkiler ile ilgili yapmak zorunda olduğunuz fedakarlıklar zorlayıcı olabilir.

Aslan:
Kariyerinizde yaratıcı fikirlerinize finansman yatırımı bulma niyetinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınız aranızda maddi ve manevi fedakarlıklar, verilen sözler hayal kırıklığı yaratabilir.

Başak:
Sevdiğinizle aynı fikri,  ideolojiyi paylaşmanın keyfi ve mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Karşılıklı nezaket ve hoşgörü anlayışı arttırıyor. Kariyerinizde ilişkilerde olumsuz duygular yükselebilir.

Terazi:
Aile içi ortak paralar ile ilgili gündemin çözülmesi ve dargınlıkların son ermesi söz konusu olabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile iletişim veya hukuki konular hayal kırıklığına yol açabilir.

Akrep:
Çocuklarınız ve eşinizle ilişkinizde hoşgörü, iyi niyet ve olumlu düşüncelerin paylaşılması ile kendinizi daha rahat daha olumlu hissedebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirler problem yaratabilir.

Yay:
Aile içi hoş görü ve fedakarlığın günlük yaşantınızı kolaylaştıracak ve düşüncelerinizi gerçekleştirme potansiyeli sağlayacak. İkili ilişkilerde fedakarlık teması sizi hayal kırıklığına yönlendirebilir.

Oğlak:
İletişimde hoşgörü ve yaratıcılığınızı, sevgide bonkörlüğünüzü çocuklarla ilişkinizi yakınlaştırmak için kullanabilirsiniz. Altınızda çalışanlarla iletişim ve ilişkinizde dikkatli olmanız gereken bir gün.

Kova:
Aile içinde maddi konularda fedakarlık ve hoşgörü ortak yatırımların yaratıcı fikirlere yönlendirildiği bir güne işaret ediyor. Naif duygularınızı sanatsal, yaratıcı işlere yönlendirmelisiniz.

Balık:
İyi niyetiniz ve olumlu düşünceleriniz ile yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi düzeltmek ya da karşılıklı hoşgörüyü paylaşmak için güzel bir gün olacak. Aile içinde fedakarlık vb zorlayabilir.

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem