20 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken kariyeriniz ile ilgili maddi konular ön planda olabilir. Finansal anlamda kendinizi güvende ve huzurlu hissetmek istediğiniz bir gün. Keyif ve rahatlık için para harcanabilir.

 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerinize giden yolda desteklendiğinizi hissederek güne başlayabilirsiniz. Duygusal anlamda daha rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Elinizdeki işleri toparlayabilirsiniz.

 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Günün ilk saatlerinde ortak gelirler açısından kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay süresince zihninizdeki planları somutlaştırmak üzere kendi başınıza çalışmalar yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişkilerde huzur ve keyif ile güne başlangıç yapabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile keyif yapmayı arzu ettiğiniz bir gün olacak. Arkadaşlarla daha çok görüşeceğiniz bir ay başlıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizin ön planda olacağı bir ay başlıyor. Somut, hedef odaklı, kararlı ve azimli hissedebilirsiniz. Önemli olan kendinizi güvende ve rahat hissetmeniz. Sabırlı ve sakin olacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcılığınızın desteklendiği bir güne başlangıç yapıyorsunuz. Önümüzdeki bir ay boyunca idealleriniz, akademik, hukuki konular, uzak seyahatler ya da uluslararası çalışmalar ön planda olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Güne başlarken aile büyüklerinden birinin ortak gelirler ile ilgili desteği huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili somut adımlar atmak; sağlamcı yaklaşmak ön planda.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Önümüzdeki bir ay ikili ilişkilerde keyif, tutarlılık ve güven arzusu ön plana çıkıyor. Eş ve ortağınız ile geleceğe yönelik somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Maddi konular gündeme gelebilir.

 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Güne maddi konularda rahat adım atabilme desteği ile başlıyorsunuz. Sağlığınızı ve günlük rutininizi ele alacağınız bir gün olabilir. Çalışma ortamınızda istikrar ve güven arayışı içindesiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayatın tadını çıkarmak önümüzdeki bir ay süresince hedefiniz olabilir. Aile ve eviniz ile ilgili süreçlerden geçtiğiniz bir ayın ardından hobiler, çocuklar, tatiller, aşk ile ilgili süreklilik arzusundasınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kısa seyahatler ve toplantılar, yazışmalar ile geçen bir ayın ardından ailenize ve evinize yönelmek isteyebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca evinizde keyif, güven, rahatlık isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Düşüncelerinizi, bilgilerinizi somutlaştırma dönemi başlıyor. Bugüne kadar edindiğiniz bilgileri başkalarına aktarmak ya da somut bir sözleşme ile işe dönüştürmek isteyebilirsiniz.


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem