21 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Maddi konularda stratejik atılımlarda bulunabileceğiniz bir gün. Finansal risklerde kendine aşırı güven sonrasında zorluk çıkarabilir. Zihinsel olarak da olsa sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Boğa:
Hayatınızla ilgili idealleriniz doğrultusunda kararlı ve somut adımlar atabilirsiniz. Emlak işleri ile ilgili aşırı risk alma eğilimindesiniz. Ailenize karşı fikri sabit davranabilirsiniz.

İkizler:
Kendinizi duygusal hissedebileceğiniz bir gün. Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili kendi içinizde Yaşadığınız gerginlikleri Fazlasıyla abartabilirsiniz. Sınırlarınızın bilincinde davranın.

Yengeç:
Ortaklıklar ile ilgili sosyal çevrenizden güçlü destekler alabileceğiniz bir gün olacak. Maddi konularda açılımlara be yaratıcı Düşünceye açık olduğunuz kadar risk almakta inatçı davranabilirsiniz.

Aslan:
İş yerinizde, kariyeriniz ile ilgili arzu ettiğiniz bir atılımı güçlü bir kişi destekleyebilir. Fikirlerinizde olağanüstü açılımlar sağlayabileceğiniz bugünde statükodan uzaklaşmalısınız.

Başak:
Uzak bir seyahat ya da farklı felsefeler size hayattan başka bir tad almayı öğretebilir. Yaratıcılığınız üst seviyelerde. İlham gücünüzü fikirlerinizi baskalarına aktarmak için kullanmalısınız.

Terazi:
Farklı felsefe ve ideolojilerin ilginizi çekeceği bugünde aile büyüklerinizden  maddi destek ile yeni bir girişime cesaret bulabilirsiniz. Umutlarınızda korkuları abartmaktan kaçınmalısınız.

Akrep:
İkili ilişkilerde güven ve Rahatlık için iletişim tarzınızı değiştirmenizin yeterli olduğunu görebilirsiniz. Fikir inatlaşmaları kariyeriniz ve gelişiminizde ilerleme kaydetmenizi engelleyebilir.

Yay:
Günlük rutininiz ve iş yerinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişimler için güçlü bir kişinin maddi desteği olabilir. Bu konularda aşırı idealist olmaktan kaçınmanızda fayda var.

Oğlak:
Yaratıcılığınızı ve Üretken denize faydalı kullanabilmek için gerekli motivasyonu, cesareti, gücü içinizde bulabilirsiniz. Aşkta ve çocuklarla  iletişimde kendi fikirlerinizi diretmemelisiniz.

Kova:
Aile yada evi ile ilgili gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bir yatırıma tanımadığınız yada uzun süredir görmediğiniz bir akrabanın desteğini alabilirsiniz. Fikirlerinizde sabit olmamalısınız.

Balık:
Motive olduğunuz yada aktarmak için kendinizde cesaret bulduğunuz bir fikre sosyal çevrenizden güçlü bir kişinin desteğini alabilirsiniz. Çalışma ortamında fikirlerinizde esnek olmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem