21 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Maddi konularda stratejik atılımlarda bulunabileceğiniz bir gün. Finansal risklerde kendine aşırı güven sonrasında zorluk çıkarabilir. Zihinsel olarak da olsa sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Boğa:
Hayatınızla ilgili idealleriniz doğrultusunda kararlı ve somut adımlar atabilirsiniz. Emlak işleri ile ilgili aşırı risk alma eğilimindesiniz. Ailenize karşı fikri sabit davranabilirsiniz.

İkizler:
Kendinizi duygusal hissedebileceğiniz bir gün. Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili kendi içinizde Yaşadığınız gerginlikleri Fazlasıyla abartabilirsiniz. Sınırlarınızın bilincinde davranın.

Yengeç:
Ortaklıklar ile ilgili sosyal çevrenizden güçlü destekler alabileceğiniz bir gün olacak. Maddi konularda açılımlara be yaratıcı Düşünceye açık olduğunuz kadar risk almakta inatçı davranabilirsiniz.

Aslan:
İş yerinizde, kariyeriniz ile ilgili arzu ettiğiniz bir atılımı güçlü bir kişi destekleyebilir. Fikirlerinizde olağanüstü açılımlar sağlayabileceğiniz bugünde statükodan uzaklaşmalısınız.

Başak:
Uzak bir seyahat ya da farklı felsefeler size hayattan başka bir tad almayı öğretebilir. Yaratıcılığınız üst seviyelerde. İlham gücünüzü fikirlerinizi baskalarına aktarmak için kullanmalısınız.

Terazi:
Farklı felsefe ve ideolojilerin ilginizi çekeceği bugünde aile büyüklerinizden  maddi destek ile yeni bir girişime cesaret bulabilirsiniz. Umutlarınızda korkuları abartmaktan kaçınmalısınız.

Akrep:
İkili ilişkilerde güven ve Rahatlık için iletişim tarzınızı değiştirmenizin yeterli olduğunu görebilirsiniz. Fikir inatlaşmaları kariyeriniz ve gelişiminizde ilerleme kaydetmenizi engelleyebilir.

Yay:
Günlük rutininiz ve iş yerinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişimler için güçlü bir kişinin maddi desteği olabilir. Bu konularda aşırı idealist olmaktan kaçınmanızda fayda var.

Oğlak:
Yaratıcılığınızı ve Üretken denize faydalı kullanabilmek için gerekli motivasyonu, cesareti, gücü içinizde bulabilirsiniz. Aşkta ve çocuklarla  iletişimde kendi fikirlerinizi diretmemelisiniz.

Kova:
Aile yada evi ile ilgili gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bir yatırıma tanımadığınız yada uzun süredir görmediğiniz bir akrabanın desteğini alabilirsiniz. Fikirlerinizde sabit olmamalısınız.

Balık:
Motive olduğunuz yada aktarmak için kendinizde cesaret bulduğunuz bir fikre sosyal çevrenizden güçlü bir kişinin desteğini alabilirsiniz. Çalışma ortamında fikirlerinizde esnek olmalısınız.

Popüler Yayınlar