22 Nisan 2015 Çarşamba

22 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Zihninizi sanatsal alanda yaratıcılığa ve üretkenliğe yönlendirebileceğiniz bir gün olacak. Yeni kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilir; yakın akrabalarla hayatın tadını çıkarabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ailenizle birlikte önemli bir finansal yatırım kararı alabilirsiniz. Evinizi dekore etmek ya da yeni bir ev almak söz konusu olabilir. Aileniz genişliyorsa bu güzel haberi kutlayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Önemli sözleşmeler ve görüşmeleri gerçekleştirmek için harika bir gün. Tanışacağınız yeni kişileri zihninizle ve iletişim kabiliyetinizle etkileyebilir; birlikte gelişim için fırsat yakalayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün kendinize tatil verin ve kendinizi şımartın. Aşırı harcamalardan kaçınmanızda fayda var. İlham gücünüze güvenerek yeni yatırım fırsatları araştırabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Katılacağınız sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurarak çevrenizi geliştirebileceğiniz bir gün olacak. Özellikle sanat, yaratıcılık ve iletişimin ön plana çıkacağı bugünü iyi değerlendirmelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Katılacağınız sosyal bir organizasyonda kariyeriniz ile ilgili önemli bağlantılar kurabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi paylaşmayı unutmayın; gelişiminiz için şaşırtıcı gelişmelere vesile olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlar ya da bağlı olduğunuz sosyal organizasyonlar vasıtası ile uzak ve romantik bir seyahat planı içinde yer alabilirsiniz. Tanışacağınız yeni kişilerle sanatsal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizde yapacağınız bir atılım ya da adım atacağınız bir gelişim sebebi ile gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. Ortaklı bir işteyseniz kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkiler ve ortaklıklarda ideallerinizin desteklendiğini hissedebilirsiniz. Keyfinizi yerine getirecek bir uluslararası haber olabilir. Romantik bir uzak seyahat ile aşk tazeleyebilirsiniz. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler ile ortaya çıkaracağınız yaratıcı çalışmalar olumlu finansal sonuçlar getirebilir. Prim ya da finansal yatırım haberi alabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün olacak. Hayatın tadını birlikte çıkardığınızı hissettiğiniz bir ile karşılaşabilir ya da sevdiğinizle felekten bir gün geçirebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşiniz ile ilgili bir gelişme ailenizde olumlu karşılanabilir ya da aileniz ve eviniz ile ilgili güzel bir haber sonucunda günlük düzeniniz değişebilir. Sağlıklı ve daha keyifli bir düzene geçebilirsiniz.