22 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Zihninizi sanatsal alanda yaratıcılığa ve üretkenliğe yönlendirebileceğiniz bir gün olacak. Yeni kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilir; yakın akrabalarla hayatın tadını çıkarabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ailenizle birlikte önemli bir finansal yatırım kararı alabilirsiniz. Evinizi dekore etmek ya da yeni bir ev almak söz konusu olabilir. Aileniz genişliyorsa bu güzel haberi kutlayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Önemli sözleşmeler ve görüşmeleri gerçekleştirmek için harika bir gün. Tanışacağınız yeni kişileri zihninizle ve iletişim kabiliyetinizle etkileyebilir; birlikte gelişim için fırsat yakalayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün kendinize tatil verin ve kendinizi şımartın. Aşırı harcamalardan kaçınmanızda fayda var. İlham gücünüze güvenerek yeni yatırım fırsatları araştırabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Katılacağınız sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurarak çevrenizi geliştirebileceğiniz bir gün olacak. Özellikle sanat, yaratıcılık ve iletişimin ön plana çıkacağı bugünü iyi değerlendirmelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Katılacağınız sosyal bir organizasyonda kariyeriniz ile ilgili önemli bağlantılar kurabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi paylaşmayı unutmayın; gelişiminiz için şaşırtıcı gelişmelere vesile olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlar ya da bağlı olduğunuz sosyal organizasyonlar vasıtası ile uzak ve romantik bir seyahat planı içinde yer alabilirsiniz. Tanışacağınız yeni kişilerle sanatsal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerinizde yapacağınız bir atılım ya da adım atacağınız bir gelişim sebebi ile gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. Ortaklı bir işteyseniz kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkiler ve ortaklıklarda ideallerinizin desteklendiğini hissedebilirsiniz. Keyfinizi yerine getirecek bir uluslararası haber olabilir. Romantik bir uzak seyahat ile aşk tazeleyebilirsiniz. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler ile ortaya çıkaracağınız yaratıcı çalışmalar olumlu finansal sonuçlar getirebilir. Prim ya da finansal yatırım haberi alabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün olacak. Hayatın tadını birlikte çıkardığınızı hissettiğiniz bir ile karşılaşabilir ya da sevdiğinizle felekten bir gün geçirebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İşiniz ile ilgili bir gelişme ailenizde olumlu karşılanabilir ya da aileniz ve eviniz ile ilgili güzel bir haber sonucunda günlük düzeniniz değişebilir. Sağlıklı ve daha keyifli bir düzene geçebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem