23 Nisan Günlük Burç Yorumları

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ev, aile ve vatan ile ilgili kendimizi duygusal hissedeceğimiz bir güne başlıyoruz. Maddi konularda bir aile büyüğünün desteği rahatlatıcı olabilir. Fikirlerde halen ısrarcı ve zorlayıcı olabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün kardeşler ve yakın akrabalarla iletişimde daha duygusal olabilirsiniz. Önemli sözleşme, yazışma vb de kolaylıklar yaşanabilir. Fikirlerinizi direkt ve baskıcı iletmekten kaçınmalısınız.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Değerleriniz, sahip olduklarınızla ilgili daha duygusal hissedeceğiniz bir gün Başlıyor. Girişimci fikrileri projelendirmek ve yaratıcılığınızı ortaya koymak için kendi başınıza çalışmanız gerekebilir,
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kendinizi tüm ikili ilişkilerinizde daha duygusal, daha naif hissedeceğiniz bir gün olacak. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz işlerle ilgili sosyal çevrenizden birinin desteği sizi rahatlatabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugünü kendi kendinize rahatlamaya çalışarak geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde bir konuda bir otorite figürünün desteği size iyi gelecek. fikirlerinizde inatlaşmamakta fayda var.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sosyal çevrenizle birlik ve bütünlük arzusunda geçireceğiniz bir gün olacak. İdealleriniz doğrultusunda ekiplere liderlik yapabilirsiniz. Felsefenizi savunurken iddialı olabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyeriniz ile ilgili arzu ettiğiniz gelişmeleri yakalamak için özgüveninizin yüksek olacağı bir gün. Finansal kaynak bulmak ve yaratıcılık konusunda oldukça verimli bir gün geçirebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İdealleriniz doğrultusunda eşinizden alacağınız destek yada uzak bir seyahat size keyif verecek. İnatlaşmaların faydalı olmadığını göreceksiniz. Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizle ortak gelirler konusunda korumacı ve duygusal davranabilirsiniz. İş yerinde alacağınız bir destek ile daha rahat olacaksınız. Aileniz ve eviniz için maddi fedakarlıklar yapabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün eşinizle birlikte romantik, duygusal ve rahat geçirmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda hem fikir olmak daha kolay olacak. Kelimelerle yaratıcılığınızı kullanmalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizin desteğiyle işleriniz ve günlük rutininiz ile ilgili kendinizi duygusal anlamda korunmalı hissedebilirsiniz. Fikirlerinizde inatlaşmak zorlayabilir. Para konusunda duygusal olabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Çocuklarla ilgili konularda korumacı ve duygusal hissedebilirsiniz. Kardeşlerinizle günün ilk yarısında anın tadını çıkarabilirsiniz. Fikirlerinizde sabit olmak yerine yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova