24 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sezgilerinizin kuvetli olacağı bir sabaha uyanıyorsunuz. Öğleye doğru kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle çatışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşama doğru iletişim daha akıcı olacak.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün seyahat etmek duygusal gerginliklere yol açabilir. İçinizde yaşadığınız çatışmaları paylaşamadığınız için zorlantı hissedebilirsiniz. Öğleden sonra duygularınızı rahat ifade edebileceksiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı çözümleriniz ile maddi kaynaklarınız ile ilgili olumlu gelişme sağlayarak güne başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde maddi konularda çatışmalar yaşamanız olası.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkilerde, özellikle öğle saatlerinde ortaklıklar ile ilgili konularda, dikkatli olmanız gereken bir gün. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla keyifli sohbetlerde yer alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İlham gücünüzün ve sezgilerinizin kuvvetli olacağı sabah saatlerinde finansal konularda fedakarlık ve hoş görü söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde üstlerinizle çatışmalardan kaçının.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle romantik bir sabaha uyanabilirsiniz. Ortak gelirlerde beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. Arkadaşlarınızla fikirlerinizi ve ideallerinizi paylaşabileceğiniz bir akşam sizi bekliyor.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyerde yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir güne başlıyorsunuz. Zihin dağılmaya açık toplantılar için pek uygun bir gün olmayabilir. Akşama doğru olumlu finansal haberler alabilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sevdiğinizle ya da çocuklarla ilham verici uzak seyahatler planlamanız oldukça mümkün. Sözleşme, anlaşma vb ile ilgili zorlanmalar olabilir. İkili ilişkilerde iletişimin rahat olacağı bir akşam.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eş ya da ailenizle ortak gelirleriniz ile ilgili fedakarlık ve hoş görünün ön planda olacağı bir sabah. Maddi kararlar almak için uygun bir öğlen olmayabilir. Yazılı işler için öğleden sonra daha rahat olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğinizle duygularınızı rahatlıkla paylaşabileceğiniz bir sabah olacak. Ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. Kaleme almak istediğiniz konular için akşam daha keyifli.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah alacağınız maddi kararlarda duygusal davranabilirsiniz. Kısa seyahatlerde beklenmedik gelişmeler şaşırtabilir. Ailenizle keyifli sohbetler ile haftanın yorgunluğunu atabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarla keyifli ve duygusal paylaşımlar içinde olacağınız; sanatsal yaratıcılığınızın ve sezilerinizin kuvvetli olacağı bir sabah. İletişim ve eğitim ile ilgili konuları öğleden sonra ele almalısınız.

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem