25 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Gün boyunca evinizde işleri tamamlamayı arzu edebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren hayatın tadını çıkarma ve eğlenme ön planda olacak. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Boğa:
Kardeşler ve yakın akrabalarla görüşmek, yapılması gereken görüşmeleri halletmek için güzel bir gün. Akşam evde sevdiğinizle keyif yapmak isteyebilir ancak gerginlik yaşayabilirsiniz.

İkizler:
Aile Ve ev için alışveriş yapmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir. Akşamüstüden itibaren keyifli sohbetler, kardeşler ve yakın akrabalarla hayatın tadını çıkarma arzusundasınız.

Yengeç:
Duygusal ve sezgisel yoğunluğunuzun yüksek olacağı bir gün. Öğleden sonradan itibaren keyif ve konforunuz için alışveriş yapabilirsiniz. İşinizle ilgili olumlu haberler söz konusu olabilir.

Aslan:
Öğleden sonra saatlerine kadar evinizde dinlenmek ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Sonrasında eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak ve çocuklarla ilgili programlar olacak.

Başak:
Arkadaşlarınızla bir arada duygusal paylaşımlarda bulunmaktan keyif alacağınız bir gün olacak. Öğleden sonradan itibaren kendi başınızda, evinizde keyif yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi:
Kariyer yolunda tanıştığımız ve aranızda duygusal bağ hissettiğiniz kişilerle bir araya gelmek için güzel bir gün. Öğleden sonradan itibaren arkadaşlarla keyif ön planda olacak.

Akrep:
Ailenizle ve sevdiklerinizle uzak bir seyahat plan-programı yapabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren kariyeriniz ve maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir ancak ikili ilişkilere dikkat.

Yay:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirlerle ilgilen elinizdeki işleri titizlikle tamamlayacağınız bir gün. Öğleden sonradan itibaren kariyeriniz ve finansal konularda önemli bir destek alabilirsiniz.

Oğlak:
Eşinizle duygusal, Şefkat ve sevgi dolu bir gün geçirebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir otorite figüründen gizli bir destek alabilirsiniz.

Kova:
Günlük rutininiz ilgili evinizde yapılması gereken işleri tamamlayabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren eşinizle keyifli bir program yapabilirsiniz. Akşam eve aileyle ilgili konulara dikkat.

Balık:
Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ya da çocuklarınıza sevgi ve şefkatinizi aktarabileceğiniz Bir gün olacak. Gün sonunda doğru işinizde iletişim çatışmalarından kaçınmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem