25 Nisan 2015 Cumartesi

25 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Gün boyunca evinizde işleri tamamlamayı arzu edebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren hayatın tadını çıkarma ve eğlenme ön planda olacak. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Boğa:
Kardeşler ve yakın akrabalarla görüşmek, yapılması gereken görüşmeleri halletmek için güzel bir gün. Akşam evde sevdiğinizle keyif yapmak isteyebilir ancak gerginlik yaşayabilirsiniz.

İkizler:
Aile Ve ev için alışveriş yapmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir. Akşamüstüden itibaren keyifli sohbetler, kardeşler ve yakın akrabalarla hayatın tadını çıkarma arzusundasınız.

Yengeç:
Duygusal ve sezgisel yoğunluğunuzun yüksek olacağı bir gün. Öğleden sonradan itibaren keyif ve konforunuz için alışveriş yapabilirsiniz. İşinizle ilgili olumlu haberler söz konusu olabilir.

Aslan:
Öğleden sonra saatlerine kadar evinizde dinlenmek ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Sonrasında eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak ve çocuklarla ilgili programlar olacak.

Başak:
Arkadaşlarınızla bir arada duygusal paylaşımlarda bulunmaktan keyif alacağınız bir gün olacak. Öğleden sonradan itibaren kendi başınızda, evinizde keyif yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi:
Kariyer yolunda tanıştığımız ve aranızda duygusal bağ hissettiğiniz kişilerle bir araya gelmek için güzel bir gün. Öğleden sonradan itibaren arkadaşlarla keyif ön planda olacak.

Akrep:
Ailenizle ve sevdiklerinizle uzak bir seyahat plan-programı yapabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren kariyeriniz ve maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir ancak ikili ilişkilere dikkat.

Yay:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirlerle ilgilen elinizdeki işleri titizlikle tamamlayacağınız bir gün. Öğleden sonradan itibaren kariyeriniz ve finansal konularda önemli bir destek alabilirsiniz.

Oğlak:
Eşinizle duygusal, Şefkat ve sevgi dolu bir gün geçirebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir otorite figüründen gizli bir destek alabilirsiniz.

Kova:
Günlük rutininiz ilgili evinizde yapılması gereken işleri tamamlayabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren eşinizle keyifli bir program yapabilirsiniz. Akşam eve aileyle ilgili konulara dikkat.

Balık:
Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ya da çocuklarınıza sevgi ve şefkatinizi aktarabileceğiniz Bir gün olacak. Gün sonunda doğru işinizde iletişim çatışmalarından kaçınmalısınız.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...