26 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak. Bekarsanız yeni bir aşkla geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Evli ya da birlikte iseniz ciddi kararlar alabilir; çocuk haberi alabilirsiniz.

Boğa:
Uzun süredir ev ve iş hayatınız arasında bu kadar uyumlu ve rahat bir süreç geçirmediğinizi düşünebilirsiniz. Evinizde ve iş yerinizde çalışanlarla aranız oldukça iyi olacak.

İkizler:
Romantik ve keyifli bir hafta başlangıcı sizi bekliyor. Özel ve iş ilişkilerinizde olumlu adımlar atma fırsatı yakalayacaksınız. Hayatın tadını çıkaracağımız kısa seyahatler olabilir.

Yengeç:
Evinizi değiştirmek ya da yeniden dekor etmek için yılın en şanslı günleri ile haftaya başlıyorsunuz. Sanatsal objelere ya da evinizde sosyalleşebileceğiniz organizasyonlara yatırım yapabilirsiniz.

Aslan:
Ikili ilişkilerden yana şanslı bir kaç gün sizi bekliyor. Romantizmin keyfini çıkaracaksınız. Ortaklıklar, yakın akrabalarla işler ile ilgili sözleşmeler ya da anlaşmalar yapılabilir.

Başak:
Hiç hesapta olmayan yüksek meblalı satın almalar gündeminize gelebilir. Ay sonuna kadar önemli adımlarınızı iyi düşünmeli ve karar vermelisiniz. Gelirler açısından da şanslı olacaksınız.

Terazi:
Sosyal hayatınızın hareketleneceği ve farklı ve önemli kişilerle tanışabileceğiniz bir kaç gün olacak. İşiniz ile ilgili önemli kontaklar olabileceği gibi romantik bir ilişki başlangıcı da olabilir.

Akrep:
Işinizle ilgili beklenmedik birileri ile iletişime geçebilir ve tanışabilirsiniz. Bu kişilerin ileride kariyerinize olan etkisini şimdiden öngöremeyebilirsiniz ancak organizasyonlar aktif olmakta fayda var.

Yay:
Yaşantınız hareketleniyor. Farklı görüşler, felsefelerden kişilerle sosyal organizasyonlarda tanışabilirsiniz. Uzak seyahatlerde farklı kültürden biri ile aşka tutulmanız da söz konusu olabilir.

Oğlak:
Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda tanıyacağınız yeni kişilerle girişimleriniz için finansman sağlayacabileceksiniz. Gelir dışı kaynaklarınız hakkında olumlu gelişmeler kapınızda.

Kova:
Hayatınızı kurmak istediğiniz doğrultuda, benzer idealleri paylaştığınız biri ile tanışabilirsiniz. Birlikteliğiniz var ise bu kişi ile geleceğe yönelik adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Balık:
Yaratıcılığınızı kullanarak işinizi genişletme fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Farklı gelir kaynakları ve yatırım fırsatları ortaya koyabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterebilirsiniz.

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem