27 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Sıra dışı kişilerle tanışabilir, şaşırtıcı konuşmalara tanık olabilir ya da inovatif eğitimlerde yer alabilirsiniz. Keyfini çıkarmalısınız.

Boğa:
Güne finansal konularda güzel ve beklenmedik bir haber ile başlayabilirsiniz. Sevdiğinizden sürpriz bir hediye alabilir ya da sanatsal bir yatırım için beklenmedik bir fırsat yakalayabilirsiniz.

İkizler:
Güne Arkadaşlarınızdan sürpriz bir haber ile başlayabilirsiniz. Katılacağınız bir sosyal organizasyonda tanışacağınız yeni ve Şaşırtıcı kişiler size aşk dahil farklı Kapılar aralayabilirler.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili Şaşırtıcı bir haber sayesinde kendinizi rahatlatabilir ve bir mola verebilirsiniz.  Kariyeriniz vasıtasıyla tanışacağınız biri ile gizli bir aşk yaşamanız da söz konusu olabilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla sürpriz bir uzak seyahate çıkabilir ya da hafta sonu çıktığınız seyahatte tanıştığınız biri ile romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Sürprizlere ve mucizelere inanın.

Başak:
Kariyeriniz vasıtası ile tanışacağınız yeni kişiler size finansal yatırımlar ile ilgili Şaşırtıcı olumlu haberler verebilir. Sıra dışı maddi kaynaklar kadar tanıştığınız kişiler de sizi mutlu edebilir.

Terazi:
Eşinizle birlikte geçen sıra dışı hafta sonu başka keyiflere yelken açmaya heveslendirmiş olabilir. Uzak ve ilham verici seyahatler planlayabilir ya da birlikte Şaşırtıcı bir program yapabilirsiniz.

Akrep:
İş yerinizde yada iş arkadaşlarınızla yapacağınız sıradışı bir organizasyon size yeni gelir dışı kaynak kapıları açabilir. Günlük rutininizde farklılıklar yaratacak beklenmedik bir gelir elde edebilirsiniz.

Yay:
Geçtiğimiz hafta sonu tanıştığınız biri ya da yaşadığınız sıra dışı bir olay sayesinde ikili ilişkilerde farklı ve güzel bir yol yakalayabilirsiniz. Yaratıcılık ve çocuklarla ilgili Şaşırtıcı olaylar olabilir.

Oğlak:
Evinizde yaşadınız sıradışı olaylar size hareketli bir hafta sonu yaşatmış olabilir. Bu, günlük rutininizi daha keyifli ve romantik bir şekle sokabilir. Sağlığınızda olumlu haberler alabilirsiniz.

Kova:
Hayatınızın güzel anlarından biri olarak hatırla olabilecek bir hafta sonu yaşamış olabilirsiniz. Süpriz kısa seyahatler, beklenmedik romantik bir karşılaşma sizi başka bir yola davet edebilir.

Balık:
Evinizi ailenizle ilgili güzelliklere sürprizler eşlik ediyor. Şaşırtıcı bir gelir yada sanatsal bir obje ama Fırsatı ayağınıza kadar gelebilir. Alacağınız güzel haber sizi şaşırtacak.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem