28 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendinizi günlük işleri toparlamaya ve rutininizi düzeltmeye yönlendirebilirsiniz. Maddi açıdan güvende olma isteğiniz destekleniyor. İdealler ile ilgili sorumluluk alma arzunuz ile çelişebilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarla ilgili endişeler ya da hobilerle ilgili detayların ön plana çıkabileceği bir gün olacak. Tüm detaylara rağmen rahat olabilirsiniz. Ortak gelirler sebebiyle kısıtlanmalar gerginlik olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eviniz ve aileniz ile ilgili detayların ön planda olacağı bir gün. Eşiniz ya da ortağınızın sorumluluklarınız sebebiyle sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili belirsizlikler var.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eğitim, iletişim ve kısa seyahatlerde detayların ön plana çıkacağı bugünde sosyal çevrenizden önemli birinin desteği sizi rahatlatabilir. İş yerinizde sorumluluklar bu konuda engelleyici olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Finansal konularda detaylı plan-program yapabileceğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili somut maddi adımlar atabilirsiniz. Çocuklar ile ilgili sorumluluklar size kısıtlanmış hissettirebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Duygularınızın ve sezgilerinizin ön planda olacağı bir gün. Akademik ya da hukuki bir alanda güçlü bir kişinin desteğini alabilirsiniz. İkili ilişkilerde belirsizlik ve aile büyükleri zorlayıcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Detaycılığınız mükemmeliyetçiliğiniz bilinçaltınızda sizi zorlayabilir. İşinizle ilgili belirsizlikler söz konusu.  Gelir dışı Kaynaklar ile ilgili sürpriz bir otorite figürü desteği rahatlatıcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda eşinizin de desteği ile detay ve planlama yeteneğinizi ortaya koyma arzusundasınız. Yaratıcılık dağılmanıza sebep olabilir. Ayrıca maddi sorumluluklar bastırıyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Kariyeriniz ile ilgili mükemmeliyetçi ve detaycılığınız için üstlerinizden birinin desteği ile güne rahat bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendi sorumluluklarınızın sizi kısıtladığını ve engellendiğinizi düşünmeniz olası.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdealleriniz doğrultusunda Planlı ve Programlı bir şekilde hareket etmek için yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün olacak. İletişim ve seyahatler ile ilgili karışıklıklar söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda aile büyüklerinden birinin desteğini alabilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili belirsizlik ve Sosyal organizasyonlarda sorumluluk  zorlayıcı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili sözleşme, anlaşma vb iletişim konularında destek alacağınız bir gün. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar ikili ilişkilerinizde engellenmiş hissettirebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem