28 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kendinizi günlük işleri toparlamaya ve rutininizi düzeltmeye yönlendirebilirsiniz. Maddi açıdan güvende olma isteğiniz destekleniyor. İdealler ile ilgili sorumluluk alma arzunuz ile çelişebilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarla ilgili endişeler ya da hobilerle ilgili detayların ön plana çıkabileceği bir gün olacak. Tüm detaylara rağmen rahat olabilirsiniz. Ortak gelirler sebebiyle kısıtlanmalar gerginlik olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eviniz ve aileniz ile ilgili detayların ön planda olacağı bir gün. Eşiniz ya da ortağınızın sorumluluklarınız sebebiyle sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili belirsizlikler var.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eğitim, iletişim ve kısa seyahatlerde detayların ön plana çıkacağı bugünde sosyal çevrenizden önemli birinin desteği sizi rahatlatabilir. İş yerinizde sorumluluklar bu konuda engelleyici olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Finansal konularda detaylı plan-program yapabileceğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili somut maddi adımlar atabilirsiniz. Çocuklar ile ilgili sorumluluklar size kısıtlanmış hissettirebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Duygularınızın ve sezgilerinizin ön planda olacağı bir gün. Akademik ya da hukuki bir alanda güçlü bir kişinin desteğini alabilirsiniz. İkili ilişkilerde belirsizlik ve aile büyükleri zorlayıcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Detaycılığınız mükemmeliyetçiliğiniz bilinçaltınızda sizi zorlayabilir. İşinizle ilgili belirsizlikler söz konusu.  Gelir dışı Kaynaklar ile ilgili sürpriz bir otorite figürü desteği rahatlatıcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda eşinizin de desteği ile detay ve planlama yeteneğinizi ortaya koyma arzusundasınız. Yaratıcılık dağılmanıza sebep olabilir. Ayrıca maddi sorumluluklar bastırıyor.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
 Kariyeriniz ile ilgili mükemmeliyetçi ve detaycılığınız için üstlerinizden birinin desteği ile güne rahat bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendi sorumluluklarınızın sizi kısıtladığını ve engellendiğinizi düşünmeniz olası.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdealleriniz doğrultusunda Planlı ve Programlı bir şekilde hareket etmek için yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün olacak. İletişim ve seyahatler ile ilgili karışıklıklar söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda aile büyüklerinden birinin desteğini alabilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili belirsizlik ve Sosyal organizasyonlarda sorumluluk  zorlayıcı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili sözleşme, anlaşma vb iletişim konularında destek alacağınız bir gün. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar ikili ilişkilerinizde engellenmiş hissettirebilir.

Popüler Yayınlar