29 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün işiniz ve maddi konular ile ilgili detayları somutlaştırabilir ve önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kısa seyahatlerde problemler çıkabilir. İkili ilişkilerde vesvese zorlayabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarınız ya da yaratıcı projeleriniz ile ilgili detaylı projelerinizi somutlaştırma ve sağlamlaştırma için çalışmalar yapabilirsiniz. Keyif için aşırı maddi harcamalara dikkat etmelisiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugünü evinizde fiziksel ya da zihinsel temizlik yaparak geçirebilirsiniz. Detaylı ve mükemmeliyetçi bakış açısıyla eforu birleştireceğiniz bir gün. İlişkilerde iletişime dikkat etmelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla birlikte çıkacağınız keyifli bir kısa seyahatin ya da programın detaylı araştırmalarını yapacağınız bir gün olabilir. Kendi başınıza keyif yaparak rahatlamaya çalışmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili riskleriniz ve girişimlerinizde detaylı finansal raporlar hazırlayabileceğiniz bir gün olacak. Atacağınız somut adımlar ile farkınızı gösterebilirsiniz. Arkadaşlarla iletişime dikkat. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sezgi, duygul ve şifacılığın yoğun olacağı bugünde geleceğe yönelik idealleriniz doğrultusunda somut ve sağlam adımlar atabilir; risk almak isteyebilirsiniz. İş ilişkileri zorlayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün kendinizi dinlemek ve gelir dışı kaynaklar, ortak gelirleriniz ile planladığınız yatırımların detaylı çalışmalarını yapmak isteyebilirsiniz. Uzak bir seyahat fikri olumlu sonuçlanmayabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla ve eşinizle birlikte detaylı bir program yaparak; hem hareketli hem de keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sağlam dostluklar inşa edilebilecek bir gün olacak. Maddi konulara dikkat.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili projelerinizi hayata geçirmek için gerekli motivasyon ve cesareti çalışma arkadaşlarınızdan alabilirsiniz. Ortaklarla ilişkilerde iletişime önem vermenizde fayda var.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendinizi aktif ve sportif hatta kısa ve uzak seyahatlere hazır hissedebilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
 Ailenizle ortak gelirlerinizi kullanarak girişmek istediğiniz yatırımlar için somut fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yaratıcı olmak bir yana özellikle çocuklarla iletişimde dikkatli olmalısınız.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eşinizle ya da ortağınızla önceden planlanmış bir kısa seyahat, sözleşme ya da anlaşma için harekete geçebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dır dır ve evham sebebi ile problemler çıkabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem