29 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün işiniz ve maddi konular ile ilgili detayları somutlaştırabilir ve önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kısa seyahatlerde problemler çıkabilir. İkili ilişkilerde vesvese zorlayabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarınız ya da yaratıcı projeleriniz ile ilgili detaylı projelerinizi somutlaştırma ve sağlamlaştırma için çalışmalar yapabilirsiniz. Keyif için aşırı maddi harcamalara dikkat etmelisiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugünü evinizde fiziksel ya da zihinsel temizlik yaparak geçirebilirsiniz. Detaylı ve mükemmeliyetçi bakış açısıyla eforu birleştireceğiniz bir gün. İlişkilerde iletişime dikkat etmelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla birlikte çıkacağınız keyifli bir kısa seyahatin ya da programın detaylı araştırmalarını yapacağınız bir gün olabilir. Kendi başınıza keyif yaparak rahatlamaya çalışmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili riskleriniz ve girişimlerinizde detaylı finansal raporlar hazırlayabileceğiniz bir gün olacak. Atacağınız somut adımlar ile farkınızı gösterebilirsiniz. Arkadaşlarla iletişime dikkat. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sezgi, duygul ve şifacılığın yoğun olacağı bugünde geleceğe yönelik idealleriniz doğrultusunda somut ve sağlam adımlar atabilir; risk almak isteyebilirsiniz. İş ilişkileri zorlayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün kendinizi dinlemek ve gelir dışı kaynaklar, ortak gelirleriniz ile planladığınız yatırımların detaylı çalışmalarını yapmak isteyebilirsiniz. Uzak bir seyahat fikri olumlu sonuçlanmayabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla ve eşinizle birlikte detaylı bir program yaparak; hem hareketli hem de keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sağlam dostluklar inşa edilebilecek bir gün olacak. Maddi konulara dikkat.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili projelerinizi hayata geçirmek için gerekli motivasyon ve cesareti çalışma arkadaşlarınızdan alabilirsiniz. Ortaklarla ilişkilerde iletişime önem vermenizde fayda var.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendinizi aktif ve sportif hatta kısa ve uzak seyahatlere hazır hissedebilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
 Ailenizle ortak gelirlerinizi kullanarak girişmek istediğiniz yatırımlar için somut fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yaratıcı olmak bir yana özellikle çocuklarla iletişimde dikkatli olmalısınız.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eşinizle ya da ortağınızla önceden planlanmış bir kısa seyahat, sözleşme ya da anlaşma için harekete geçebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dır dır ve evham sebebi ile problemler çıkabilir.


Popüler Yayınlar