3 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:

Gün boyu ikili ilişkilerde denge, uyum ve harmoniyi sağlama arzusunda olabilirsiniz. Sanatsal konular, estetik daha fazla ilginizi çekebilir. Akşama doğru fikir ve duygularınızda çatışma yaşayabilirsiniz.

Boğa:

Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirlerde paylaşım içinde olduğunuz kişilerle denge ve uyum içinde olmak ön arz edecek. Gün sonuna yaklaşırken kendi değerlerinizde daha baskın olabilirsiniz.

İkizler:

Yaratıcı projeler, sevdiklerinizle ve çocuklarla ilişkilerde denge ve uyumun ön plana çıkacağı bugünde sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla fikir anlaşmazlıkları yaşayabilirsiniz.

Yengeç:

Evinizde estetik ve dekorasyon ve aile içi ilişkilerde denge ve uyumun önemli olacağı bir gün. Akşam saatlerinde kariyeriniz ile ilgili bir haber aile ile ilgili duygularınızla çatışabilir. 

Aslan:

Kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde, yazıl ve sözlü iletişimde kişiler arası denge ve uyumun önemli olacağı bir gün olacak. İdealist fikirlerinizde akşama doğru daha baskıcı olabilirsiniz.

Başak:

Maddi konularda ve denge arayışında olduğunuz kadar sanatsal alışveriş için uygun bir gün olacak. Ortak gelirler ya da gelir dışı kaynaklar ile girişimler için iknada inat yapmamalısınız.

Terazi:

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde ikili ilişkilerde huzur, denge ve harmoni sizin için önem taşıyacak. Akşama doğru eşiniz ya da ortağınızın fikirlerine ikna çabası zorlayıcı olabilir.

Akrep:

Bugün kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Resim yapmak ya da farklı bir sanatla meditatif şekilde ilgilenmek iyi gelebilir. İş yerinizden gelen bir haber gerginlik yaratabilir.

Yay:

Sosyal çevrenizde ve organizasyonlarda keyifli, dengeli ve diplomatik ilişkiler kurabileceğiniz bir gün olabilir. Yaratıcı bir proje ile ilgili fikirlerinizde aşırı cesur ya da atak olabilirsiniz.

Oğlak:

Kariyer ile ilgili kişilerle ilişkilerin denge ve uyum içerisinde; somut adımlar atamasanız bile diplomatik yanınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Ailenizin fikirleri kafa karıştırabilir.

Kova:

Hayatınıza bir değişiklik katıp sanatsal ilham alabileceğiniz uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Farklı kültürlerden estetik notlar alabilirsiniz. İletişimde sert olmamaya özen göstermelisiniz.

Balık:

Ortak gelirler ile ilgili denge ve uyumu sağlamak bugün sizin için önem taşıyacak. Önemli bir karar almamakta fayda var. Gelirleriniz ile ilgili cesur düşüncelerinizle kendinizle çelişebilirsiniz.


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem