30 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yaratıcılığınızı paraya dönüştürmenin yollarını bulabilirsiniz. Felsefi, ilahi ya da mistik konulara eğiliminiz ile kendinizi güvende hissedeceğiniz bir otorite figürünün desteğini alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal organizasyonlarda yaratıcı, fedakar ve barışçıl bakış açınız ile liderlik pozisyonları alabilirsiniz. Ekip çalışmaları ile ideallerinize yürümenin; ruhsal çalışmalar yapmanın tam zamanı.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili ideallerinize gizli bir otorite figürünün desteğini alabilirsiniz. Daha bütüncül bir bakış açısını koymanın tam zamanı. Kendinize güvenin ve fikirlerinizi ortaya koyun.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal çevrenizde önemli bir kişinin desteği ile uluslararası bir işe imza atabilir ya da arkadaşlarınızla farklı kültür, felsefe ve ruhsal konuları tanımak için uzak seyahatlere gidebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Finansal konularda atacağınız yaratıcı adımlar sağlam bir kariyer fırsatı yakalamanıza vesile olabilir. Ruhsal ve mistik çalışmalarınız ile toplumda liderlik yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Romantizmi damarlarınızda hissedeceğiniz bir gün olabilir. Çıkacağınız uzak bir seyahat ile aşkınızın temellerini sağlamlaştırabilirsiniz. Hukuki ya da akademik bir alanda destek alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün iş yerinizde çalışma arkadaşlarınızla birlikte ortaya koyacağınız yaratıcı fikirlere somut finansal yatırımlar alma şansı yakalayabilirsiniz. Beyin fırtınaları için güzel bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde sevginizi farklı şekilde ifade etmeniz eşinizle ilişkinizi güçlendirebilir. Çocuklarınıza karşı merhametli ve hoşgörülü olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eviniz ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı. Günlük rutininizde yapacağınız değişiklikler sağlam ve kalıcı olacak. İster ev değiştirmek, ister renovasyon için hazır olun.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde ruhsal ve mistik konularda eğitimlere katılabilir ya da bilgilerinizi yazmayı-aktarmayı düşünebilirsiniz. Söz uçar yazı kalır; kalıcı olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizden güçlü bir kişinin somut desteği ile hayallerinizdeki sanatsal objeyi satın alabilirsiniz. Evinizde konforunuzu arttıracak ve güvende hissedeceğiniz bir satın alma olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

Bugün duygularınızı, fikirlerinizi, sezgilerinizi, ilham gücünüzü somut kelimelere dökerek sizi dinleyen herkesi büyüleyeceksiniz. Yaratıcılığınızın ve olumlamanın gücünü kullanın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem