4 Nisan Tam Ay Tutulması & Günlük Burç Yorumları

Koç:

İkili ilişkilerinizde özgürleşmek ve öne çıkmak isteyebilirsiniz. Bugün gerçekleşecek Ay Tutulması ile ilişkilerde asıl önemli olanın duygusal denge ve uyumu yakalamak olduğunu görebilirsiniz.

Boğa:

Yaşamınızda körü körüne bağlı olduğunuz inançlarınızı bırakmak için bugün Ay Tutulması bilinç altınızda tetikleyici olabilir. Daha dengeli ve uyum içinde bir günlük rutin benimseyebilirsiniz.

İkizler:

Sosyal organizasyonlarda özgürlükçü ve girişimci kimliğinizi ortaya koyarak liderlik yapmak isteyebilirsiniz. Ay Tutulması ile sanatsal yaratıcılığınız ve uyum arayışınızla bu arzunuz çelişebilir.

Yengeç:

Aile içi ilişkilerde denge ve uyumun önem taşıyacağı bugünde kariyerinizde daha özgür daha girişimci olmak isteyebilirsiniz. Dolunay ve Ay Tutulmasının etkisiyle iç çatışma yaşayabilirsiniz.

Aslan:

Hayatınızda eğitim, seyahat, iletişimde çekişme yaşayabilirsiniz. Gönlünüz romantik ya da ilham verici bir kısa seyahatten yana iken daha uzak bir seyahatin tatmin edeceğini düşünebilirsiniz.

Başak:

Bugün Ay Tutulması ile maddi konularda gerginlik yaşamanız söz konusu olabilir. Kendi gelirleriniz ve ortak / gelir dışı kaynak kullanımı ile ilgili aşırı risk almaya meyilli olabilirsiniz.

Terazi:

Kendinizi duygularınız ve egonuz arasında kalmış hissedebilirsiniz. Bugün gerçekleşen Ay Tutulması ikili ilişkilerde dengeyi yakalayabilmek adına kendinizi hatırlamanıza uyarıcı olabilir. 

Akrep:

Bugün gerçekleşen Ay Tutulması ve Dolunay kendinize vakit ayırma ve dinlenme ihtiyacınızın hatırlatılması demek olabilir. Kısa bir seyahat, masaj ya da rahatlama saati iyi gelebilir.

Yay:

Sosyal çevreniz ile ilişkilerinizde denge ve uyum arayışınız ile hayatın tadını çıkarma ile ilgili görüşleriniz çatışabilir. Finansal gelirleriniz ile ilgili köklü bir değişimin zamanı olabilir.

Oğlak:

Kariyerinizde daha dengeli, ilişkilerin önem taşıyacağı bugünde aile içinde özgürleşme ve liderlik isteğiniz zorluk çıkarabilir. Ay Tutulması ile gerginliğin artacağını unutmayın.

Kova:

Önemli bir uzak seyahat, medya ya da akademik fırsat kapınızı çalabilir. Ay Tutulması ile ego ve duyguların karşı karşıya geleceği bugünde sözleşme vb üstünde ön plana çıkmak isteyebilirsiniz.

Balık:

Gelirleriniz ile ilgili özgürleşme arzunuzun aşırı uçlara kaçması durumunda ortak gelirlerinizde dengeyi yakalayamayacağınızın farkına varabilirsiniz. Ay Tutulması ile yoğun duygusallık zorlayabilir.


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem