5 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
İlişkilerde denge ve oyunun önemli olacağı bugünde geçmiş ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Gün boyunca kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile çatışmaktan çekinmeniz faydalı olacaktır.

Boğa:
Hayatınızda kadersel bazı kişiler ve bilgilerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir gün olacak. Akademik ya da hukuki otorite figürleri ile çatışmalardan uzak durmalısınız. Rüyalarınız ilgi çekici.

İkizler:
Sosyal organizasyonlar lider pozisyonu almak isteyebilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerden alacağınız kadersel bilgiler aileden güçlü biri ile ortak gelirler hakkında çatışmaya sebep olabilir.

Yengeç:
Kariyerinizde öncülük yapmak istediğiniz projeler sebebiyle ortağınız ya da eşinizle güç savaşlarından kaçınmalısınız. Geçmişle ilgili bazı sırlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aslan:
Yaşamınızda ideal ve hayat felsefeniz doğrultusunda hareket etme arzunuz iş ortamında bir otorite figürü Tarafından hoş karşılanmayabilir. Gereksiz ego savaşlarından uzak durmalısınız.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda aşırı cesur ve atak davranmak isteyebilirsiniz. Risk almanıza engel oluşturabilecek bir otorite figürü ile çatışmanız olası.

Terazi:
Ilişkilerde kendinizi daha duygusal ve naif hissedeceğiniz bugünde karşınızdaki Kişilerin güç savaşlarına girme arzusu sizi zorlayabilir. Aile büyüklerinden biri ile Çatışma yaşayabilirsiniz.

Akrep:
İşyerinizde alacağınız sorumluluklar sebebiyetiyle sözlü veya yazılı iletişimde bir otorite figürü ile zorlantı yaşayabilirsiniz. Farklı fikirler bulma yetinizi işinize yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Yay:
Yaratıcılığın yüksek olacağı bir hafta sizi bekliyor. Adrenalin arzunuz sizi fiziksel ve maddi riskler almaya zorlayabilir. Bu sebeple finansal konularda bir otorite figürüyle çatışabilirsiniz.

Oğlak:
Özellikle aile içi ilişkilerde güç savaşları yaşayabileceğiniz bir gün olacak. Aile Geçmişinizle ilgili karmik/kadersel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ev ile ilgili aşırı cesur hareketler sonradan Pişmanlık verebilir.

Kova:
Spontan bir kısa seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Aile geçmişiniz ile ilgili bilgilere ulaşmanız söz konusu olabilir. İletişimde cesur davranışlarınız karşı taraf Tarafından agresif olarak algılanabilir.

Balık:
Finansal konularda aşırı risklerden kaçınmanız gereken bir hafta sonu olacak. Sosyal çevrenizden otorite figürleri ile maddi konularda yada ortak değerler ile ilgili çatışma olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem