6 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebilmek için gerekli cesareti bulabileceğiniz bir gün olacak. Gelişimiz için farklı fikirlere kulak vermeniz faydalı olabilir. Şans oyunlarında aşırı risk almaktan kaçınmalısınız.

Boğa:
Aileniz ve emlak işleri ile ilgili Girişimci fikirleriniz konusunda Şanslı olacağınız bir gün olacak. Yeni bir satın alma planı yapabilir ya da teklif alabilirsiniz. Aileniz ile ilgili bir sır ortaya Çıkabilir.

İkizler:
Yeni kişilerle tanışabileceğiniz ve yeni dostluklar kurabileceğiniz bir gün olabilir. İletişimde Şanslı olacağınız bugünde sözlü ve yazılı anlaşma, sözleşme vb öncelik verebilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili Girişimci ve inovatif fikirlerinizi paraya dönüştürmenin tam zamanı. Bugün sunum yaparak ya da fikirlerinizi üstlerinize aktararak Bonus ya da zam istemeniz faydalı olabilir.


Aslan:
Idealleriniz doğrultusunda fikirlerinizi gerçekleştirebilmek ve hayata geçirmek için güzel bir gün olacak. Felsefi, inanç ve akademik alanlarda gelişiminiz için harekete geçebilirsiniz.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınızla ileriye yönelik Girişimci planlarınızı hayata geçirmek için üzerinde çalışabilirsiniz. Aile geçmişiniz ile ilgili Sırlar ortaya Çıkabilir. Maddi Açıdan Şanslı bir gün.

Terazi:
Sosyal organizasyonlarda benzer felsefeyi benimseyen yeni kişiler ile tanışabileceğiniz bir gün olacak. Farklı bir elektrik almanız durumunda açılmak için gerekli cesareti içinizde hissedebilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili gelişme ve ilerleme kaydetme konusunda şanslı döneminiz devam ediyor. İş yerinizde yapacağınız bir sunum ya da girişim fikrinizi hayata geçirmek olumlu sonuçlar getirebilir.

Yay:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde idealleriniz doğrultusunda yeni bir projeye adım atabilirsiniz. Size ilham verecek yabancı bir ülkeye seyahat edebilir ya da akademik bir programa katılabilirsiniz.

Oğlak:
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili şanslı ve gelişime açık bir gün sizi bekliyor. Ailenizden biri ile girişimci bir fikrinizi yatırımcılar ile paylaşabilir ve onaya sunabilirsiniz. Olumlu geri dönüş yüksek
olasılık.

Kova:
Yeni bir ortaklık ya da iş birliği için kolları sıvayabilir; işinizi genişletmek için yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişiye cesurca düşüncelerinizi açılmanız da olası.

Balık:
İş yerinizde gelişmeler sizi finansal açıdan olumlu etkileyebilir. Kendinizi geliştirme potansiyelinizi ortaya koymanız durumunda zam almanız söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem